Motorola Atrix 4G Motorola Atrix Cyanogenmod 7.2

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
arkadaşlar bu rom yüklenmiyor cm7 ve cm10 yükleniyor bu rom cm7.2 niye yüklenmiyor

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
wipeleri yapıyorum diğer romları yüklergibi sonra sd card daki cyanegenmod romuna tıklıyorum yükleme ekranı geliyor bir süre sonra ekranda hata simgesi görünüyor ve ekran roma tıkladığım pozizyona geri dönüyor anlatabildimmi bilmiyorum arkadaşım

UpOneTR

UpOneTR

Üye
wipeleri yapıyorum diğer romları yüklergibi sonra sd card daki cyanegenmod romuna tıklıyorum yükleme ekranı geliyor bir süre sonra ekranda hata simgesi görünüyor ve ekran roma tıkladığım pozizyona geri dönüyor anlatabildimmi bilmiyorum arkadaşım
dosyayi burdan mi indirdin ?

googla motorola atrix cm7.2 stable yaz
xda yada linuxmobil gelir ordan indir romu oyle dene bide

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
başka siteden indirmiştim dediğim gibi daha önce yüklemiştim indirme şansım yok cepden giriyorum net kısıtlı ilerde cafeden indirir denerimbaşka siteden indirmiştim dediğim gibi daha önce yüklemiştim şimdi niye olmadı anlamadım googleden indirme şansım yok cepden giriyorum net kısıtlı ilerde cafeden indirir denerimarkadaşlar romu kullanıyorum bazı proğramlar çalışmıyor pixselphone gibi onun için ne yapmalı kernel varmı gpps varmı bu rom için yardımcı olurmusunuz