Motorola Atrix Cm10 JB Rom (Tavisiye 10 numara)

Sponsorlu Bağlantılar

Kytos

Kytos

Üye
Ya fastboot yaparken waiting for device de kaldı

Kytos

Kytos

Üye
Kardeşim bende google play rh-01 hatası veriyo. Gappsı baştan yüklücem ama dün romun yeni güncellemesi vardı gider mi gitmez mi bilmiyorum o yüzden çekindim. Napmam lazım ?

hayalmavi

Üye
Arkadaşlar dün akşam yükledim rom'u sonra dışarı gezmeye çıktım gezerken polis aşırı hızdan ceza yazdı icat delirdi :))) yüz tanıma falan 10 numara çalışıyor ama batarya da hıza bağlı olarak gayet hızlı bitiyor ama olsun gps hızı inanılmaz derecede arttı, şebeke sinyal delirdi eeee bunlarda batarya ya etki etti http:/w..w.youtube.com/watch?v=zpRwWtF-VTk bu linkte kardeşim gayet anlaşılır şekilde anlatmış. Kullanmak isteyenlere şimdiden uyarı aşırı hız cezaları malum fazla :))))

• Beğen
Tepkiler: BatuhanOzalp77
Kytos

Kytos

Üye
Bu rom uygulamaların çoğunu açmıyo , unoffical olduğu için mi acaba. Daha stabil olana kadar cm7ye devam

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

XswedenX

Üye
arkadaşlar 3. ve 4. link çalışmıyor
bunu nasıl temin edebiliriz ?
varolan arkadaşlar upload edebilir mi ?

ney27

Üye
Bu rom uygulamaların çoğunu açmıyo , unoffical olduğu için mi acaba. Daha stabil olana kadar cm7ye devam

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
hangi uygulamalar dan bahsediyorsun kardeşim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar 3. ve 4. link çalışmıyor
bunu nasıl temin edebiliriz ?
varolan arkadaşlar upload edebilir mi ?
kardeşim senin için denetledim
yalnız gapps linkinde sıkıntı var link de tavsiye edilen dosyalar için de
dosyasını yükleyebilirsin

• Beğen

pınar32

Üye
Kardeşim rom'u yükledim ama google play yok bulamadım yardımcı olur musun

frc008

Üye
Bende yükledim arkadaşlar fakat ön kamera çalışmıyor yeşil bir ekran çıkıp kamerayı kapatıyor. bunun nedeni ne olabilir?

ney27

Üye
Bende yükledim arkadaşlar fakat ön kamera çalışmıyor yeşil bir ekran çıkıp kamerayı kapatıyor. bunun nedeni ne olabilir?
Arkadas komuyu gümcellemedigi için sana yardımcı olayım

1 konu içindeki linkler eski versiyonu son hali

Firmware
Latest version (2013-04-21)

sitede romun istege baglı olarak yüklenen yeni kerneli var istersen yükleyebilirsin

2 kamera ile ilili sıkıntılar genellikle sdcart ve teldeposunu yeniden format atma ile giderilebilir
eger romun son versiyonu yükleyemez isen videoillisyon ve cameraillisyon programlarını yükle bunlar calışır

• Beğen
crazy_burhan

crazy_burhan

Üye

Root olduysa telefonun rom manageri yükle ve ilk seçeneği uygula flash clockworkmod recovery seceneğini yani
Ama bu sırada internete bağlı ol

Sonra da install rom from sd kark gibi bi seçenek var onu uygula ve tüm şecenekleri işaretleyip sd kartına attığın romu seç o kendi yükler zaten :good:

Kardes sakin ilk once bunu yapma,brick olur falan sen sorumlu olmus gibi olursun,boot kilidi var once o ;)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
konu hala güncel mi ?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sürüm hala çalışyo ve stabil mi anlamında?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Çalışmayan bi yeri vaar mi kamera felan gibi şarj suresi gibi?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Evet orda yazyomuş sorduz bi rom var mı acaba parmak izi benim oldukça işime yaryo ve kullaniyorum

dellete

dellete

Üye
Bu romu bende kullanıyorum orjinal rom dan daha hızlı ve daha kullanışlı,kamera ve parmak izi okuyucu çalışıyor..

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben en iyisi telefondan daha çok sıkılırsam yükleyeyim hiç bilgim yok telefonu mahvetmek istemiyorum :)