Moto 360 ve Yeni Cihazlar 4 Eylül’de Tanıtılacak

 • 20 Ağustos 2014
 • 497 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Samsung’un 3 Eylül’de Galaxy Note 4′ün ve sadece birkaç gün sonra iPhone 6′ tanıtılacak olması; bunların yanında 5-10 Eylül arasında gerçekleşecek olan IFA 2014 Eylül ayını teknolojik açıdan 2014′ün en meşgul ve en heyecanlı ayı haline getirecek gibi gözüküyor. Bunların üzerine Mart’taki gösteriminin ardından 2014 yazının iPhone 6 ile beraber en çok beklenen cihazlarından biri olan Motorolanın akıllı saati Moto 360′ı ve yeni akıllı telefonlarını 4 Eylül’de tanıtacak olması da bizleri daha çok heyecanlandırıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Motorola, Chicago’da gerçekleştireceği kendi tanıtım organizasyonu için daviyeteleri göndermeye başladı. Davetiyelerde “Eğlenmeyi seç”, “Yeni bir deneyimi seç”, “Bize katılmayı seç” mesajları ve gerekli bilgiler yer alıyor. Ayrıca davetiyelerde yer alan “Kendi maceranı seç” başlığı Motorolanın 2 telefon tanıtacağı ihtimalini de akıllara getiriyor (X+1 ve yeni bir G modeli). Davetiyede yer alan figürde 4 farklı simge Motorola’nın tanıtcağı cihazlar hakkında ipucu veriyor gibi görünüyor. Figürün üzerinde Moto 360 benzeri bir akıllı saat, içerisinde X ve G harfleri bulunan iki telefon ve bir kulaklık simgeleri bulunuyor. Google I/O 2014′teki gösterimi ve demo tanıtımının ardından kullanıcıların en çok merak ettiği akıllı saat olan Moto 360 bütün Google I/O 2014 katılımcılarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

  Yuvarlak tasarımı ile bir teknolojik oyuncaktan çok günlük bir saati andıran Moto360, giyilebilir teknolojinin nasıl günlük hayatın bir parçası olmaya yaklaşabileceğinin en açık örneklerinden biri.

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: teknolojibaronu
  iPhone ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 19:46