DualShock 4 yeni renkleri ile sonbaharda satışa sunulacak


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PlayStation 4'ün kablosuz kontrol cihazı DualShock 4 için yeni renk seçenekleri duyuruldu. Kablosuz kontrol cihazı 4 farklı renk ile Eylül ayında satışta olacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DualShock 4 için duyurulan yeni renkler arasında mor, mavi, rose gold ve kırmızı kamuflaj yer alıyor. Yeni renkli DualShock 4'ler 64.99$ fiyat üzerinden satışta olacak. Bu fiyat standart DualShock 4'ten 5$ daha fazla.

Sony ayrıca rose gold rengine sahip kablosuz kulaklığını duyurdu. Rose Gold kablosuz kulaklık Kasım ayında 99.99$ fiyat ile satışa sunacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt