Monster mı ? Diğerleri mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
    Konu Sahibi
Monster mı ? Diğerleri mi ?
Merhaba arkadaşlar,

Üniyi kazandık şimdi sıra geldi Notebook'a :) Üst Limitim 3500 TL. Yalnız şimdi şu Monster'ın kampanyaları çok iyi.

Mesela 3000 TL'ye,

• 17.3" P170EM
  • Intel® Core™ i7-3610QM
  • nVIDIA® GeForce® GTX 670M
  • 17.3" HD Parlak LED
  • 16GB (4x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Kingston HyperX KIT
  • 120GB Kingston HyperX 6GB/sn
  • 750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB
  • Teslimat Tarihi 3-8 Aralık

Özelliklerin geri kalanı teferruat :)

Şimdi bunu almak çok mantıklı tabi ki Fokus Bilgisayarın Teslim Zamanlarında ki sabıkalarını görmezden gelirsek. Açıkcası bunu şimdi alsam Aralık sonunda ancak elime geçeceğini düşünüyorum.

Yaklaşık 3 ay süresince Bilgisayar Müh. Bölümünde bir Notebook'a sahip olmamak acaba büyük bir sıkıntı yaratır mı ? Pek sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum açıkcası. Uzun bekleyişin sonucu büyük bir mutluluk olacak sonuçta :) Şuan diğer markalarda 3000 TL'ye bırak SSD'Yi GTX serisi bir ekran kartı bile yok.(Kepler)

Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Lenovo Y580 GTX660M modeli var. En önemli parça hdd ve ssd'den kaybediyor. 5400 rpm ve ssd yok. Monster ise 7200 rpm ve ssd var. Zaten iyi bir hdd yoksa diğer donanım özelliklerinin bir anlamı kalmıyor. O yüzden monster diyorum :oke:

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r

GSalazar

Üye
lenovo ile arasında fark çok 7200rpm olması en buyuk farkı ise gtx 660m 128bit monsterdaki 192 bit ben q61ms 16f34 aldım bu yazdıklarınla ayni özellikte ve mat ekran 2499 a bende bu sene makinayı müh kazandım ve bu kampanya çok iyi oldu eğer fiyat 3bin yapabiliyosn ekran kartı yükseltmesi yap 256bit al derim çok daha iyi bi makina olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt