Monster Beats Kulakiçi Kulaklık

• 28 Eylül 2012
  • 2736 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Beyler orjinal beats kulakiçi kulaklık alıcam zaten 100 küsür bişey eğer diyosanız 100 verme 50-60 onunla aynı sesi alırsın önerdiğiniz kulaklık markası varsa yardım edebilir misiniz ? iyi ses istiyorum ama agrısın kulagım yani :D

Yazan: cihan628
  2. 100 tl mi :ohannes: %100 sahtedir orjinali 400-500 lira

3. arkadasim beats studio 500-600 pro 800 e cikiyo fiyatlari biliyorum 140 mi 150 miydi neydi kulak ici olan caddedeki magzalardanda almiyorum soruya cevap vermeyen yanit atmasin beyler ya :)

4. :ohannes: alacağın yerin sitesi var mı link versene bir bakayım

5. İphone kulakligi kullandinmi hic

6. disardayim telefondan bakiyorum donucem sana ben aksam tamam

- - - Eklendi - - -

kullandim :|

7. monster beats kulakiçi diyoruz solo veya studio falan değil

8. bak ben temmuzdan beri kulaklık araştırması yapıyorum ve fiyatları çok iyi biliyorum (d&r, satürn, media markt falan) eğer nereden alacağını söylersen ona göre bir şey söylerim çünkü beats kulak içiler o kadar ucuz değil beats tour modelinin 500 tlye geliyo mesela fiyatı

9. F/P olarak Creative EP630 var. Sanalpazarda kutusuz Audio Technica CKS77 ve CKS90 satan bi arkadaş var. 100 liranın biraz üstünde ama beatsden daha iyi :) Cks77'yi bizzat kendim kullanıyorum. Ses yüksekliği olarak kesinlikle pişman etmez.(Gümbür gümbür basslarıyla :))

Satan fastfalcon nickli DH'de birçok referansı var.

Senin gördüğün ControlTalk versiyonu. Mesela indirimde olan bir tour modeli;

Beats By Dr Dre Tour High Resolution In Ear Headphones Control Talk Authentic 050644528552 | eBay

Bu da düz modeli;

ORIGINAL Beats By Dr Dre Tour High Resolution In Ear Headphones Earphones | eBay

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 21:09