Monotype Imaging FlipFont v3.2.1 S60v3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Monotype Imaging FlipFont v3.2.1 S60v3 SymbianOS9.x Signed

Telefonunuzdaki yazı tipinizi kolayca değiştirmenizi sağlayan güzel ve pratik bir uygulama.

1. Dosyayı hafıza kartınıza yükleyin.
2. Programı açıp yazı tipini seçin.
3. İsterseniz online olarak başka yazı tipleri indirin.
4. Telefonunuzu kapatıp açın ve yazı tipiniz değişti. Güle güle kullanın.

Uyumlu Telefonlar:

Nokia 5320 XpressMusic, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5630,Nokia 5700 XpressMusic, Nokia 5730, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 6110 Navigator, Nokia 6120 Classic, Nokia 6121 Classic, Nokia 6210 Navigator, Nokia 6220 Classic, Nokia 6290, Nokia 6650, Nokia 6710, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6720, Nokia 6720 Classic, Nokia 6730 Classic, 6760 Slide, 6790 Slide, 6790 Surge, Nokia E50, Nokia E51, Nokia E51, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E62, Nokia E63, Nokia E65, Nokia E65 NG, Nokia E66, Nokia E71, Nokia E72, Nokia E75, Nokia E90, Nokia N71, Nokia N73, Nokia N75, Nokia N76, Nokia N77, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N80, Nokia N96-3, Nokia N97, Nokia N97 Mini, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N85, Nokia N86 8MP, Nokia N92, Nokia N95, Nokia N95-3, Nokia N95 8GB, Nokia N96, Nokia V804NK

Türkçe destekli yazı tipleri:

NOT:Uygulamanın önceki sürümünde telefonlarda çökme problemleri yaşanmıştır. Yüklemeden önce PC Suite ya da başka bir programla telefonunuzun yedeğini alınız.

• X-plore uygulaması ile yazı fontlarını çıkardığınızda yüklerken dosya bozuk uyarısı alabilirsiniz. O yüzden ya bilgisayarınızdan ya da telefondan freeunrar programını kullanarak yazı tiplerini çıkarın.
Uygulamanın MaxiPDA Türkçe çevirisi için aşağıdaki linki tıklayın...
http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi...bianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-331058.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ibrahimyzr, conem, p-siko mobile ve 17 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Tşk ederimmm..:oke: bi önceki sürumde 2 kez çökmüştü telefonum :D:D bunda o sorunu gidermşlerdr buyuk ihtimalle.. ;)

crazy_vefa

crazy_vefa

Üye
kendi istediğimiz fontu nasıl sis yapıp ekleyebilicez :S, sadece burdakiler mi :S

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardım

CmiStanbuL

CmiStanbuL

Üye
Nokia E71 Yükleme Yaparken Yarıda kaLıyor Ve YükLenemiyor Hatası Veriyor ?

serkanacar25

serkanacar25

Üye
kendi istediğimiz fontu nasıl sis yapıp ekleyebilicez :S, sadece burdakiler mi :S

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardım

Programda fazlasıyla guzel 37 font war..Onlar yeterli..ama başka istiosan sis yapıp programda kullanamazsın..en azından bu programda kullanamazsın :D

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
yazı tiplerini nereye yüklüyecez .. teşekkürler

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşım sağol..

birmot

birmot

Üye
çok süper bir paylaşım saol

THE BARONNED

Üye
tamam iyi güzelde bu 37 premiumu nereye atıcaz winrardan çıkarıcakmıyız çıkarınca ne yapacağız ? direk o dosyayı telefona mı yükleyeceğiz? ACİL YARDIM PLEASEE

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tamam iyi güzelde bu 37 premiumu nereye atıcaz winrardan çıkarıcakmıyız çıkarınca ne yapacağız ? direk o dosyayı telefona mı yükleyeceğiz? ACİL YARDIM PLEASEE

Winrar'dan çıkarın ve direkt yükleme yapın.

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Paylaşım için saol

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
bunun bazı fontlarını küçültmek istiyorum nasıl yapcam..psiloc programı ile yapınca default font.a dönüyor !

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

RIFATS

RIFATS

Üye
Eyvallah emeğine sağlık Sorunsuz bütün karakterleri yükledin ve hepsi de çalışıyor 6710 nav. de
Tekrar teşekkürler....

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık
N79 yükledim çalışıyor.
teşekkürler.

sozcelyk

sozcelyk

Üye
merhaba arkadaşlar... ben bu işe biraz uzak kalmışım. yardımcı olursanız sevinirim..

öncelikle burda verilen sürümde hata varmıdır. telefonu(N85) yedeklemem gerekirmi_?

yüklemek için;

programı bluetooth ile telefona atıp hafıza kartına yükledik.. sonra 37 dili nasıl yüklicez onu anlamadım...

son olarakta telefona başka bir zararı varmıdır..

teşekkürler..

sozcelyk

sozcelyk

Üye
yokmu bi yardım edecek ya..

Üst Alt