Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
Bana kalsa bende orjinalciyim.NFS serisinin çoğu var underground2 den itibaren en çok satanları var undercover ve run hariç :D hepsi orjinal ps2 var bende çakma oyun açmıyor çip olmadığından.Bu sebeple orjinal oyun alıyorum.Gerçi 3 oyunum var sadece ama beni idare ediyor.Eğer bütçeniz yeterliyse orjinal alın değilsede zaten bu oyunu açıcak bilgisayarı nerden buldun o zaman Madem bu oyunları açıcak bilgisayarın var oyunuda alıcaksın.Saygılar :D

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve kullanıcıadları

MrTech

MrTech

Üye
Bana kalsa bende orjinalciyim.NFS serisinin çoğu var underground2 den itibaren en çok satanları var undercover ve run hariç :D hepsi orjinal ps2 var bende çakma oyun açmıyor çip olmadığından.Bu sebeple orjinal oyun alıyorum.Gerçi 3 oyunum var sadece ama beni idare ediyor.Eğer bütçeniz yeterliyse orjinal alın değilsede zaten bu oyunu açıcak bilgisayarı nerden buldun o zaman Madem bu oyunları açıcak bilgisayarın var oyunuda alıcaksın.Saygılar :D
PS2'ye Çip Taktır.İnternetten İso Oyunları İndir Kur Oyna :ehe

lolaman

lolaman

Üye

PS2'ye Çip Taktır.İnternetten İso Oyunları İndir Kur Oyna :ehe
çip taktırınca iyi bi tane takmam gerek yoksa gözü yanıyor o da çöpe at demek birde banamı öyle geliyor bilmiyorum ama orjinal oyunun görüntü kalitesi daha bi güzel geliyor bana :D yoksa senin dediğini ben bilgisayar için yapıyorum torrentten ama şuan sims 3 yüklüyorum ama internet çok yavaş birde adam akıllı tracker yok 2 güne ineceğini söylüyor bana bilgisayar ve okul var malum 1 hafta boyunca oynayamayacağım zamanım bol :D

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
çip taktırınca iyi bi tane takmam gerek yoksa gözü yanıyor o da çöpe at demek birde banamı öyle geliyor bilmiyorum ama orjinal oyunun görüntü kalitesi daha bi güzel geliyor bana :D yoksa senin dediğini ben bilgisayar için yapıyorum torrentten ama şuan sims 3 yüklüyorum ama internet çok yavaş birde adam akıllı tracker yok 2 güne ineceğini söylüyor bana bilgisayar ve okul var malum 1 hafta boyunca oynayamayacağım zamanım bol :D

çipi boşver ya.. git direk lisanslı oyun al :evet: çip işi sakat..

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Korsanı varken gerek yok. 3 tl ye alıyorum. :ehe

ugur1000

ugur1000

Üye
birşey dicem playstoreden 25 tl ye indirmektense 45 e almak daha mantıklı en azından orijinal bir kutun ve dvd n oluyor :D ayrıca kotalı interneti olan biri 40 a playstoredan indirse ve 6 gb kotadam 10 gb aşsa toplam 100 tl odemış oluyr :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt