Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım!
Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım :oley nasıl ucuzmu :evet:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
ben modern warfare 3 ü 5liraya almıştım :)

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ahaha burda her oyun 5tl :D

foreverthe

foreverthe

Üye
Ucuz değil bence. Modern Warfare 2 TTNET Play Store'de bir ara 9.90 TL mi 19.90 TL mi neydi

Mert

Mert

Üye
İyi almışın. Ama MW2'nin multiplayerı var. Niye para verdin? :D

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ne farkı var netten indirdigimizden?

- - - Eklendi - - -

Hiç

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
İyi almışsın.Bende Xbox için 15 liraya almıştım :kıskıs: 2. el oyun her zaman için iyidir :ehe

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Hiç

Seninki emek hırsızlığı, suç onunki olması gereken...Adam zaten çok beğendiği için almış oyunu geliştiricilerine para kazandırmak ve yenilerini görebilmek için.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Ben mp oynayabilmek için aldın zannetmiştim. Meğerse oyuna duyduğun sevgiden orjinal almışsın.

:evet:

- - - Eklendi - - -

İyi almışsın.Bende Xbox için 15 liraya almıştım :kıskıs: 2. el oyun her zaman için iyidir :ehe

- - - Eklendi - - -

Seninki emek hırsızlığı, suç onunki olması gereken...Adam zaten çok beğendiği için almış oyunu geliştiricilerine para kazandırmak ve yenilerini görebilmek için.

yenilerini en güzel şekilde görmeyi çok arzu ettim fakat mw3 tam bir fiyaskoydu :(

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Hiç

abicim biraz emeğe saygı yahu..

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gelistiriciler kazanmasa 2 ayda bir yeni oyun tanıtımı yapmazlardı.
Oyun hastalıgı da ilk defa duyuyorum.Trilyonlarım olsa oyuna para verip almam indirmek daha zevkli.45 lira aldım diye seviniyo bi de pahalı haliyle milyonlar sattıgını düsünürsek emek/ekmek dengesizligi dogar.

MrTech

MrTech

Üye
Veysel Abi Ben MW3'ü 5 :tl:'ye Aldım Nasıl :) Ben Orjinale Para Veremem Ögrenciyim :D

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Gelistiriciler kazanmasa 2 ayda bir yeni oyun tanıtımı yapmazlardı.
Oyun hastalıgı da ilk defa duyuyorum.Trilyonlarım olsa oyuna para verip almam indirmek daha zevkli.45 lira aldım diye seviniyo bi de pahalı haliyle milyonlar sattıgını düsünürsek emek/ekmek dengesizligi dogar.

oda var ama işin içindeki kul hakkını ve emeğe saygısızlığıda unutmamak gerek.. inşallah bir gün sizde uygulama geliştirirsiniz hemen ardındanda satışa çıkarttığınız gün korsana düşer :evet:

MrTech

MrTech

Üye
MW2'de 4 :tl: Nasııl :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
oda var ama işin içindeki kul hakkını ve emeğe saygısızlığıda unutmamak gerek.. inşallah bir gün sizde uygulama geliştirirsiniz hemen ardındanda satışa çıkarttığınız gün korsana düşer :evet:

Ben bu konuda inatçı konumundayım.5-10 lira olsun herkes alsın aynı sey müzikler filmler için de geçerli.
Bir de uluslararası oldugunu düsünürsek bu satısların yuh derler adama hele bu oyunlar Ajdar kadar tüm ülkelerde satsa 10 kere köse olurlar.
COD'da 4'den beri üstüne hiçbisey eklemiyor da o ayrı girmiyelim hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt