Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım!

• 22 Eylül 2012
  • 1544 Okunma
  • 48 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Modern Warfare 2'yi Vatan'dan 45 TL ye Aldım :oley nasıl ucuzmu :evet:

Yazan: abandonware
  2. ben modern warfare 3 ü 5liraya almıştım :)

3. Ahaha burda her oyun 5tl :D

4. :kop:

5. onu bende almıştım :zzz: ben lisanslı diyorum..

6. Ucuz değil bence. Modern Warfare 2 TTNET Play Store'de bir ara 9.90 TL mi 19.90 TL mi neydi

7. :no: ttnetlilere :tl: 52,42 ttnetsizlere :tl: 69,90

8. İyi almışın. Ama MW2'nin multiplayerı var. Niye para verdin? :D

9. nasıl niye para verdin :hmmm bir mw2 hastası olarak satın almak için geç bile kaldım :)

10. Ben mp oynayabilmek için aldın zannetmiştim. Meğerse oyuna duyduğun sevgiden orjinal almışsın.

11. Ne farkı var netten indirdigimizden?

- - - Eklendi - - -

Hiç

12. İyi almışsın.Bende Xbox için 15 liraya almıştım :kıskıs: 2. el oyun her zaman için iyidir :ehe

- - - Eklendi - - -

Seninki emek hırsızlığı, suç onunki olması gereken...Adam zaten çok beğendiği için almış oyunu geliştiricilerine para kazandırmak ve yenilerini görebilmek için.

13. :evet:

- - - Eklendi - - -

yenilerini en güzel şekilde görmeyi çok arzu ettim fakat mw3 tam bir fiyaskoydu :(

- - - Eklendi - - -

abicim biraz emeğe saygı yahu..

14. Gelistiriciler kazanmasa 2 ayda bir yeni oyun tanıtımı yapmazlardı.
    Oyun hastalıgı da ilk defa duyuyorum.Trilyonlarım olsa oyuna para verip almam indirmek daha zevkli.45 lira aldım diye seviniyo bi de pahalı haliyle milyonlar sattıgını düsünürsek emek/ekmek dengesizligi dogar.

15. Bir ara dedim arkadaşım :) Hatta araştırabilirsin. bence 45 TL pahalı.

16. Veysel Abi Ben MW3'ü 5 :tl:'ye Aldım Nasıl :) Ben Orjinale Para Veremem Ögrenciyim :D

17. oda var ama işin içindeki kul hakkını ve emeğe saygısızlığıda unutmamak gerek.. inşallah bir gün sizde uygulama geliştirirsiniz hemen ardındanda satışa çıkarttığınız gün korsana düşer :evet:

18. MW2'de 4 :tl: Nasııl :)

19. assassain's creed brotherhood: oynayıcıların %93'ü korsan :oha:

- - - Eklendi - - -

ne 4 tl? mw2mi? korsansa bizim burda beleş :ehe

20. Ben bu konuda inatçı konumundayım.5-10 lira olsun herkes alsın aynı sey müzikler filmler için de geçerli.
    Bir de uluslararası oldugunu düsünürsek bu satısların yuh derler adama hele bu oyunlar Ajdar kadar tüm ülkelerde satsa 10 kere köse olurlar.
    COD'da 4'den beri üstüne hiçbisey eklemiyor da o ayrı girmiyelim hiç.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 03:34