mod cwfnizde telefonunuzda 10 mb yer kazanın

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
sorun yok herkes güle güle kulansın en güzel bilgi paylaşılan bilgidir

V/RS

V/RS

Üye
ben hala cevap bekliyorum :D

snuriarslan

snuriarslan

Üye
Denedim, fark var.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulanın

by-hedir

by-hedir

Üye
Gerçekten işe yarıyor arkadaşlar şimdi denedim...
teşekkürler kardeş...

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten işe yarıyor arkadaşlar şimdi denedim...
teşekkürler kardeş...
kardeş işe yaradığından emin olduğum için buraya koydum güle güle kulanın

--------------- Ekleme ---------------

peki kill-me adlı programdada bazı prolar kapatılıyor acaba sen biliyomusun abi hangi dosyalar işe yaramıyo ben anlayamıyorum o yüzden bazı şeyler devre dışı kalıyo sen biliyorsan sölermisin yada ram arttırmak için başka bişey

kardeş ben şahsen bu programı kulanmam sevmemde çünkü şuna inanıyorum eğer yazılımında kararlılık stabilite yoksa bunlar hikaye ama senin için göz atım fazla bişey yapılmaz çünkü yanlış birşey telefona zarar verebilir şu kadrını yapabilirsin menü giriş ekranı clock autolok bunları devre dışı bırakabilirsin java kulanmasan javayı tavsiyem bu kadar eyer stabil iyi pil ömrü kararlı bir yazılım istiyorsan son yayınladığım cfw yi tavsiye ederim şu an en hatasız cfw dir c6 00 5800 v52 hatasız 2 gün pil ömrü iyi forumlar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
evet gerçekten fark var 2 mb ram kazancı oldu.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
olsun 1 mb de olsa kardır

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşlar ben biraz araştırdım 10 mb yer kazanmasının sebebi açılışta çalısan bazı programları iptal etmesidir zaten içeriğine baktığınız zaman dat uzantılı txt dosyasıdır xplore ile düzenle deyip açtığınızda kJ???????????ýHè?b?????,,!:\sys\bin\SmartSettingsServer0x2000E18C.exe???????????N?
Gıbı birsey yazar yani siz yinede bakmadan silmeyin

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben biraz araştırdım 10 mb yer kazanmasının sebebi açılışta çalısan bazı programları iptal etmesidir zaten içeriğine baktığınız zaman dat uzantılı txt dosyasıdır xplore ile düzenle deyip açtığınızda kJ???????????ıHè?b?????,,!:\sys\bin\SmartSettingsServer0x2000E18C.exe???????????N?
Gıbı birsey yazar yani siz yinede bakmadan silmeyin

kardeşim bu denenmiştir zarar verecek bişey olsa insanları niye kandıralımki bu bana ne kazandırır anlamadımki ne yapmaya çalışıyorsun

-efşan

-efşan

Üye
kardeşim bu denenmiştir zarar verecek bişey olsa insanları niye kandıralımki bu bana ne kazandırır anlamadımki ne yapmaya çalışıyorsun

arkadaşım birşey yapmaya çalışmıyorum veyahut konuyu kötüleme değil amacım sadece açılışta çalışan programları iptal ediyor dedim sildiğimiz örneğin bende free sms iptal oldu açılışta halledilmicek bir sorun değil tabikide hatta sorun bile değil ben sadece farkettiğim için söyleyeyim dedim yanlış anlamaya gerek yok yani kardeşim:oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
uyarı niteliği taşıyan ifadeni görünce cvp yazdım bende şunu belirtim bu denenmiştir diye

karizma2501

Üye
demedim tel hackli e-plore ile sildim değişen birşey yok

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bazen hemen yansımayabiliyor mutlaka farkını görürsün

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi