mod cwfnizde telefonunuzda 10 mb yer kazanın

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
mod cwfnizde telefonunuzda 10 mb yer kazanın
şimdi arkadaşlar sizlerle önemli bir metodu paylaşacam

hazırladığınız cfw nizde yaklaşık 10 ye kadar yer kaznabilirsinz nasılmı
eyer yeni bir cfw hazırlıyorsanız nfe ile cfw nizi açın
rofs2 de pravite klasöründe 101f875a klasörünü açın
içinde ne varsa silin korkmayın bunlar not vs gibi şeyler
birşey olmaz cfw nizi paketleyin ve flaşlayın bu kadar

metod 2
ha ben bununla uğraşmam diyorsan birde şunu dene
rompaçherde opnall yamasını aktif yap ve xporle ile
c-pravite 101f875a klasörünün içindekilerini sil çık
farkı gör bu kadar basit arkadaşlar rem ve ram sıkıntısına son

TABİ BY RASİM FARKINI UNUTMADAN VE BEĞENİ TUŞUNU
KULANMAYIDA UNUTMA TABİ

NOT DENEDİĞİM CİHAZLAR 5800 VE N95 8GB

bu metod tamamen kendi uyguladığım ve bana ait bir metod

• Beğen
Tepkiler: kenan214, berkeren23, fixana1 ve 18 diğerleri

RIF@T

RIF@T

Üye
teşekkürler hemen deniyorum

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
inşallah memnun kalırsınız

V/RS

V/RS

Üye
peki kill-me adlı programdada bazı prolar kapatılıyor acaba sen biliyomusun abi hangi dosyalar işe yaramıyo ben anlayamıyorum o yüzden bazı şeyler devre dışı kalıyo sen biliyorsan sölermisin yada ram arttırmak için başka bişey

RIF@T

RIF@T

Üye
denedim ama hiç fark yok

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
denedim ama hiç fark yok
ne ile farka baktın eski rem ram bilgilerininden eminmisin artı ramlow ile sistemi yeniden temizle ki sildiğin şeyler tamamen gitsin

ramlowda ayarınız şu şekil olsun memori boost on
protec app yes o zaman fark ortaya cıkacak

V/RS

V/RS

Üye
cvp bekliyorum

RIF@T

RIF@T

Üye
temizledim ama yine aynı

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
temizledim ama yine aynı
valla kardeş hayret ben kendi telefonum ve arkadaşımın n95 şinde denedim tam yaklaşık 10 mb yer kazandık ondan paylaştım

--------------- Ekleme ---------------

peki kill-me adlı programdada bazı prolar kapatılıyor acaba sen biliyomusun abi hangi dosyalar işe yaramıyo ben anlayamıyorum o yüzden bazı şeyler devre dışı kalıyo sen biliyorsan sölermisin yada ram arttırmak için başka bişey

kardeş valla kilme hiç kulanmadığım bir pro o yüzden yardımcı olamıyorum ama şöyle yapabiliriz ben üzerine biraz uğraşıp sana bir bilgi veririm

V/RS

V/RS

Üye
valla kardeş hayret ben kendi telefonum ve arkadaşımın n95 şinde denedim tam yaklaşık 10 mb yer kazandık ondan paylaştım

--------------- Ekleme ---------------

kardeş valla kilme hiç kulanmadığım bir pro o yüzden yardımcı olamıyorum ama şöyle yapabiliriz ben üzerine biraz uğraşıp sana bir bilgi veririm
eyvallah abicim teşekkür ederim cevabını bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: D€nizhaN
ces5

ces5

Üye
thanks

mardok

mardok

Üye
denemedim ama oluyormu yapan yorum yazsın

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
nasıl sadece ssenin uyguladığın birşey arkadaşım ben bunu 2 haftatır biliyor ve yapıyorum ve openstarın sayfasında çok uzun süüredir yayındaydı, lütfen yapmayalım arkadaşlar hak yemeyelim
kardeş ben openstarı tanımam ve kesinlikle yukarda allah şahitki ondanda öğrenmedim ben yılardır bu cfw işi ile uğraşırım kendim denemelerim sonucu ulaştığım bir şeydir kendi adımdan nasıl eminsem sen kendi adında nasıl eminsen öyle emin olabilirsinki ben kendim buldum alıntı olsa açıkça derim bu sitede bir çok insan beni tanır bizim hakımız yenilmedikçe biz yemeyiz kültürümüz böyle bişeye izin vermez sende böyle bişeyi kendi denemelerinle ulaşabişirsin başkasıda bulmuşsa ne yapalım yani ben zaten başkası bilmiyor öğrenmez yapamaz demedimki ben bunu kendi çabalarımla buldum ama sen detayı bilmeden başkasınında bunu yapabilceğini kendince bulacağını düşünmeden böyle hemen farklı yoldan yorum yapmak yakıştımı şundan emin olki eyer bu alıntı olsaydı kesinlikle alıntıdır derdim en azında benimdir ben buldum demezdim bizde allah korkusu var başkasının malına sahip çıkamayız ama tekrar diyorum bunu ben kendim buldum konu biraz uzadı kusura bakma

PriZm

PriZm

Üye
Evet işe yarıyor (NFE ile) ram 38 lerden 48-50 lere çıktı baya fark var tşk:)

openstar

openstar

Üye
Birader bilgi için teşekkürler..
Bilgi senin benim değil,
Günümüzde bilgi evrensel..
Bende yayınlamayı düşünüyordum.
Benden önce davrandın.
Eline sağlık.
Bu yöntem zamanla işe yarıyor hemen göremeyebilirsiniz, arkadaşlar...

PriZm

PriZm

Üye
bende anında işe yaradı:ehe

ces5

ces5

Üye
kardeş ben openstarı tanımam ve kesinlikle yukarda allah şahitki ondanda öğrenmedim ben yılardır bu cfw işi ile uğraşırım kendim denemelerim sonucu ulaştığım bir şeydir kendi adımdan nasıl eminsem sen kendi adında nasıl eminsen öyle emin olabilirsinki ben kendim buldum alıntı olsa açıkça derim bu sitede bir çok insan beni tanır bizim hakımız yenilmedikçe biz yemeyiz kültürümüz böyle bişeye izin vermez sende böyle bişeyi kendi denemelerinle ulaşabişirsin başkasıda bulmuşsa ne yapalım yani ben zaten başkası bilmiyor öğrenmez yapamaz demedimki ben bunu kendi çabalarımla buldum ama sen detayı bilmeden başkasınında bunu yapabilceğini kendince bulacağını düşünmeden böyle hemen farklı yoldan yorum yapmak yakıştımı şundan emin olki eyer bu alıntı olsaydı kesinlikle alıntıdır derdim en azında benimdir ben buldum demezdim bizde allah korkusu var başkasının malına sahip çıkamayız ama tekrar diyorum bunu ben kendim buldum konu biraz uzadı kusura bakma

özel mesajda da belirttim ben gördüğümü söyledim ayrıca openstar da bunu sana ait olduğunu söyledi öyleyse problem yok, tarhi farklılıklarından böyle söyledim, kusuruma bakma :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Birader bilgi için teşekkürler..
Bilgi senin benim değil,
Günümüzde bilgi evrensel..
Bende yayınlamayı düşünüyordum.
Benden önce davrandın.
Eline sağlık.
Bu yöntem zamanla işe yarıyor hemen göremeyebilirsiniz, arkadaşlar...
openstar arkadaşım öncelikle tanıştığımıza sevindim yukardada belirtiğim gibi kesinlikle bunu samimice söyliyorum denemelerim sonucu ulaştığım bir mod dur tabi yinede düşünce anlayışın güzel bir davranış sanada başarılar

openstar

openstar

Üye
özel mesajda da belirttim ben gördüğümü söyledim ayrıca openstar da bunu sana ait olduğunu söyledi öyleyse problem yok, tarhi farklılıklarından böyle söyledim, kusuruma bakma :)

Ben bu rasim'e ait demedim..
Bunu bende başka bir kaynaktan öğrenmiştim v2 yi yaparken..
Sonrasında bu yöntemi konuma ekledim.. 2 ay oldu sanırım..
Ama dedim ya önemli değil, kimin eklediği..
Bilgi evrensel, burasıda paylaşım sitesi ve bizlerde paylaşıyoruz..
Diğer forumdan bu yüzden ayrıldım.. o bunun, bu şunun denmesinden..
tekrar teşekkürler.. kolay gele..

Üst Alt