Anlayan Biri Tercüme Edebilir Mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Anlayan Biri Tercüme Edebilir Mi
Arkadaşlar C5-03 C Hafızasını Artırmak İçin Çin Sitesinde Dolaşıyordum Şöyle Bir Şey Buldum Ne Demek İstiyor Anlayabilen Var Mı ?

104 megabayt bir çekirdek paketine RM-697_V12.0.023_C disk genişleme kabuk dosya

Download:

Nasıl kullanılır:
104000000000000 kabuk dosya RM-697_V12.0.023_C disk genişleme ayıklayın. Rar, DIY kullanılabilir RM-697_12.0.023_prd.core.C00 7 resimler,.
1, açık NFECore2, doğrudan resmi çekirdek paketi RM-697_12.0.023_prd.core.C00 firmware (yerine kabuk) için NFECore2 ile açmak.

2, rofs1 çıkış NFECore2 için paketten rofs klasörünü yeniden adlandırma tamamlanmasından sonra.

3, NFE açmak, NFE doğrudan paketi RM-697_12.0.023_prd.rofs2.V25 firmware (yerine kabuk) resmi dili ambalajından çıkardıktan sonra NFE çıkın.

NFECore2 ile 4 açık NFECore2, CRC32 değer ve daha sonra unpack korumak için benim kabuk dosya RM-697_12.0.023_prd.core.C00 kanca açın.

Dosya içinde 5, rofs1 ve rofs2 klasör değil rofs dosya klasörüne rofs1/rofs2 dosya klasör kopyalama ancak dosya içinde rofs1/rofs2 klasörü rofs klasörüne kopyaladığınız rofs dosya klasörü içinde, not kopyalanır.

6, ilk NFECore2 yolunuzu değiştirin sonra dosya içindeki rofs dosya klasörü (tabi bunu değiştiremezsiniz) değiştirmek, "paket" i tıklatın çıkmayın.

7, Repack klasör dolu firmware bulundu, önek RBT_ silin.

8, 7 kabuk dosya bu c :/ Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-697 Repack klasörü RM-gibi, bir fırça yolunu tanımak için Phoenix fırça makine yazılımı kopyalanır 697_12.0.023_prd.core.C00 c :/ Program için Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-697 kapsama kopyalanır.
Phoenix yazılımı ile 9, Fırça Fırça, KOD 059C5L5 seçin.
10, en rahatsız edici JAF fırça üzerinde durmak değil JAF kırılmış sürümü, zalim kullanmaktır!

- - - Eklendi - - -

Birde Arkadaşlar Biraz Önce Çin Sitesinden Bi Cfw İndirdim Düzenleyim Dedim Rofs2 Korunuyor Diyor Onu Nasıl Açabilirim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
core kilidini kırmak için bu. en kolay yöntemi nokia cooker'ın en son sürümünü indiriceksin ordan hem core kilidini açarsın hem de boyutunu yükseltirsin :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt