MOD cfw niz için win7 teması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
MOD cfw niz için win7 teması
arkadaşlar güzel bir win 7 teması hazır dosyayı
ros2 ye eklemeniz yeterlidir

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve D€nizhaN

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler rasim kardeş.

e1ektronick

e1ektronick

Üye
gorseli nerde rasim bu temanin, nedir ne degildir nerden bilelim biz bu temanin isimize yarayip yaramiyacagini, gorseli olsa da ona gore alip cfw'ye gomsek, bunu her zaman soylerim gorsel ornek yoksa guvende yok diye. sen bir yerde gorsel ornek olmadan paylasim gordunmu?

film paylasirken bile adamlar filmin bazi sahnelerini ornek olarak verirki indiren neyin ne oldugunu bilsin, o'na gore indirsin diye. artik anla beni rasim:off:

--Usta--

--Usta--

Üye
gorseli nerde rasim bu temanin, nedir ne degildir nerden bilelim biz bu temanin isimize yarayip yaramiyacagini, gorseli olsa da ona gore alip cfw'ye gomsek, bunu her zaman soylerim gorsel ornek yoksa guvende yok diye. sen bir yerde gorsel ornek olmadan paylasim gordunmu?

film paylasirken bile adamlar filmin bazi sahnelerini ornek olarak verirki indiren neyin ne oldugunu bilsin, o'na gore indirsin diye. artik anla beni rasim:off:

Doğru diyor bu arkadaş :oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi

olabilir sende haklısın kardeş

_reflex_

_reflex_

Üye
ya adam ayda yılda bi görselliği unutmus , üstüne gelmeyin :) bakın küser bi daha fw hazırlamaz :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: _reflex_
_reflex_

_reflex_

Üye
şimdi burda anlamadım amacını tam yazsan ne alaka

RASİİM HOCA KÖTÜ Bİ ANLAMDA SÖYLEMEDİM. ORTAYA KARISIK Bİ ESPRİ YAPAM DEDİM. ÜZDÜYSEM ÖZÜR DİLERİM. FW LERİNİ TAKİP ETTİĞİM Bİ ÜYESİN NİHAYETİNDE.:evet:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
RASİİM HOCA KÖTÜ Bİ ANLAMDA SÖYLEMEDİM. ORTAYA KARISIK Bİ ESPRİ YAPAM DEDİM. ÜZDÜYSEM ÖZÜR DİLERİM. FW LERİNİ TAKİP ETTİĞİM Bİ ÜYESİN NİHAYETİNDE.:evet:
yok kardeş kötü anlamında zaten anlamadım tam olarak bende anlam veremedim ondan sordum kendine iyi bak kardeşiz sorun yok

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
ee bu kadar konuşmuşunuz hala görsel yok :ehe

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bu temayı kendiniz kullandınız mı? Temayı telefona attım ve telefon her açılışta kendisini resetliyor. Açılmıyor yani kısacası. Denemeden buraya koyduysanız sizi tebrik ediyorum.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Bu temayı kendiniz kullandınız mı? Temayı telefona attım ve telefon her açılışta kendisini resetliyor. Açılmıyor yani kısacası. Denemeden buraya koyduysanız sizi tebrik ediyorum.
siz eyer bu şekil paylaşım yapıyorsanız bilemem tabiki denedim çalışmayan bişeyi niye paylaşayım gayet güzel çalışıyor sen yanlış bişeyler yapmışsın mutlaka

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Yanlış ne yapabilirim? Kopyala-Yapıştırda ne gibi bir yanlışlık olabilir soruyorum sana? Madem ki sen kullandın koysana ekran görüntülerini. Bunca zaman geçmiş neden konuda ekran görüntüsü yok?

Ayrıca benim yaptığım çalışmalar, düzenlemeler imzamda yer alıyor, inceleyebilirsin. Kopyala-yapıştır işlerden prim yapmaya çalışmam senin gibi merak etme!

Herkes modcu oldu arkadaş. Yabancı bir sitede adam uğraşır, bizimkiler de gider onu oradan kopyalar, kendinde denemeden, gelir buraya kopyaladığı şeyi yapıştırır, hata alan bir kişiye de artistliğini yapar.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış ne yapabilirim? Kopyala-Yapıştırda ne gibi bir yanlışlık olabilir soruyorum sana? Madem ki sen kullandın koysana ekran görüntülerini. Bunca zaman geçmiş neden konuda ekran görüntüsü yok?

Ayrıca benim yaptığım çalışmalar, düzenlemeler imzamda yer alıyor, inceleyebilirsin. Kopyala-yapıştır işlerden prim yapmaya çalışmam senin gibi merak etme!

Herkes modcu oldu arkadaş. Yabancı bir sitede adam uğraşır, bizimkiler de gider onu oradan kopyalar, kendinde denemeden, gelir buraya kopyaladığı şeyi yapıştırır, hata alan bir kişiye de artistliğini yapar.

şunu unutmaki bir insana hangi tondan hitap edersen o tondan cvp alırsın baştan düzgün sorarsan düzgün cvp alırsın aramızdaki fark konuşma tarzımızdan beli kopyala yapıştır yapmam yapanınıda sevmem beli sitedesin ama boş dolaştığın beli benim konulara bir bak bir tane kopyala yapıştır varmı burda insanlara sunduğum çoğu kendi emeğim burda paylaştığım konu ise hazır bir mod bunun ekran görüntüsüne gerk duymadım ha olabilir düşüncene göre haklı olabilirsin ama bunu düzgün bir hitap tarzı ile anlatacaksın ben burada günlük yaklaşık 200 kişiye cvp yetiştiriyorum yardım konularında bende insanım yıpranıyorum biraz anlayış çözemeyecek bişey yok tekrar diyorum bir insanın hakında yorum yapmadan önce ne olduğuna emin ol sonra yorum yap kopyala yapıştırdan fazla anlamam ama beliki sen baya yapmışsın

ha unutmadan primede ihtiyacım yok tek amacım insanlara hizmet inanıp inanmamak sana bağlı
senden başka herkes bu sitede beni tanır

e1ektronick

e1ektronick

Üye

@dangerousyaso
cok haklisin. bunu bir cok konuda herzaman vurgulamisimdir, ama ben soyledim ben duydum. sanarsin ki (sahsen ben oyle dusunuyorum) insanlar ozellikle benim soylediklerimi duymamak icin ya kulagina tikac takmis ya da benim yazilarimi gormemek icin gunes gozlugu kullaniyor, herhalde ben cogu yorumumu gece vakti yaziyorum ondan olsa gerek diyecem ama monitorun aydinlatmasi da var, vallahi anlamak mumkun degil.

asagidaki yorumumu bir cok kisi hakli gordu ama durum hala ayni. herhalde bundan sonra bende kimseyi anlamamakta israrci olacagim. anlasamda umrumda olmayacak bundan sonra.:ehe

@dangerousyaso
incelemelerin ve imzandaki paylasimlarin olsun, yorumlarin olsun takibimdesin.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Birbirinizi kırmanın gereği yok arkadaşlar. Düzgün bir şekilde konuşulup amaca ulaşılabilir. Bu uyarım ilk ve sondur, bilginize.

olcay.bozdemir

Üye
resim yok mu?

PriZm

PriZm

Üye
Tema gayet güzel çalışıyor ellerine sağlık rasim:oke:

yapamayanlara birşey diyemeyeceğim:off:

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm ve r@sim
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
ön izleme konu başına eklenmiştir:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt