ES File Explorer Pro v1.0.9 [Mod+]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ES File Explorer Pro v1.0.9 [Mod+]
ES File Explorer Pro v1.0.9 [Mod+] Android 2.2 froyo veya üzeri gerektirir. Dünya üzerinde popüler bir android dosya yöneticisi uygulamasıdır. Gelişmiş özellikleri ve kullanması kolay yapısı ile en çok tercih edilen android sistem aracıdır.

WHAT’S NEW
V1.0.8
*Add Sync to cloud feature on pad
*Add support to systemless root
*Solved exte

★★★ MOD Ad Free: ★★★
1. Remove Programs application homepage toolbox option.
2, Removing favorites list associated with Baidu advertising practices.
3, Removing the task manager and application download pop the lock.
4, Adjusting the root directory of fragmented files to the same data folder.
5, Disabled by default to automatically detect application upgrade can be updated manually.
6, Streamlined a lot of extra language files retain only Simplified and Traditional British.
7, Optimized content and other details of the interface options menu.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin, veliahht01, ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Buğra
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Benim s3 de uzun zamandır kullanıyorum süper bir dosya yöneticisi ama çok geç açılıyor cihazlamı alakalı nedir bilmiyorum

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Çok kullanışlı teşekkürler

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar verdiğiniz link den programı indirmek deveye hendek atlatmasından daha zor niye zorlaştırıyorsunuz mega mediafire gibi linkler varken

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar verdiğiniz link den programı indirmek deveye hendek atlatmasından daha zor niye zorlaştırıyorsunuz mega mediafire gibi linkler varken
Dosyaları biz upload etmiyoruz. Türkiye'de dosya upload etmek çok zor bir iş zaten bu internet hızları varken :)
internette bulunan en hızlı linkleri ekliyorum. Reklam konusunda elimden bir şey gelmez ne yazık ki upload sitelerinin kendi reklamları

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Dosyaları biz upload etmiyoruz. Türkiye'de dosya upload etmek çok zor bir iş zaten bu internet hızları varken :)
internette bulunan en hızlı linkleri ekliyorum. Reklam konusunda elimden bir şey gelmez ne yazık ki upload sitelerinin kendi reklamları
Teşekkür ederim kardeşim sağol

• Beğen
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Dosya upload etmek mi zor ondan kolay is mi var BN 100mb internetten birşey indiremezken 900mb lık video yu sitesinden indirmeden google drive a 2dakikadA upload ediyorum dikkat indirimeden bide internet hızım vasatken
Şuan 5gb upload ettiğim dosyalar vr ama indiremiyorum net hızım gberik Wi-Fi cekiyom kafeden ama upload etmede proyum indirmeden upload ediyorum bnde olmayan dosyaları

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bende bundan bahsediyorum işte başkalarının hangi siteye upload etmesi önemli değil önemli olan sizin başka yere reklamsız kolay şekilde indirme imkanı olan yerlere upload etmeniz

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115