[MOD] Avkon2 Mavi - Carpenter's_son - Ve Mod Png'leri [DustoJniK]

• 23 Eylül 2012
  • 2087 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 611 Tane Dosya Değiştirilmiştir. 32 Adet NVG Kalmıştır. ( 16 Tanesi Değişmedi. Diğer 16 Tanesi ise Dosya Boyutu Küçük Olduğundan Açık Değil )

< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Not: Bu Avkon2 modunda olup sizinde kullanabilmeniz için tüm dosyalar(png formatında) linkte verilmiştir. Bol Kullanımlar ve Avkon yapımlar :)

Avkon2 Link: Avkon2 Mavi Carpenter's_son Tarafından [ DustoJniK ].zip

Dosya Png'leri Link: Avkon Mod Pngler DustoJniK.zip

Bundan Sonra Bende Yazıcam ( Teşekkürü Çok Görmeyin ) :)

Yazan: DustoJniK
    b-yildiz, kaavkw, vg_engin ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler :)

3. teşekkür yada yorum fark ediyormu dostum, ben daha ziyade yorumdan yanayım ama hep sorun yaşayanlar yorum yapıyor olumlu yorum olarak sadece teşekkürler kalıyor, zaten teşekkür edenlerin çoğuda konunun ne olduğunu bile bilmiyor :)

4. Yok herkes öyle yazıyor ya bende bir deneyim dedim yoksa teşekkür edeni etmeyeni fark etmez. Ben Herkes kullansın faydalansın diye paylaşım yapıyorum yoksa biliyorum dosyayı kaç kişinin indirdiğini :naughty:

5. yorum yaparken seviyesiz yorum yapmasınlar da teşekkür etsinler

6. bende farkındayım ne için yazdığınında sadece bu konudaki düşünceni merak ettim o yüzden sorayım dedim :)

7. :ehe

8. Teşekkürler kardeşim nihayet avkonun içindeki herşey deişti yani :) bu nvg yi kim icat ettiyse hepsi svg olsa çok daha önce halledilmişti bu avkon bence :)

9. Aynen öyle abi :)

10. Hafıza kartı simgesi avkonda nasıl oluyor?

11. bu temanın adı nee

12. teşekkürler dusto kardeşim avkon süper olmuş cwf güncelleme bekliyoruz.:) bu arada kardeşim 4*5 menü grid de menü icon alt yazısıni nasıl kaldirdin yardımcı olabilir misin..

13. kardeş çok sağol güzel olmuş ellerine emeğine sağlık teşekürler

14. kardeş dikkatli bakarsan menü değil o giriş ekranı :) bu arada avkon da simgelerin değiştiğini bilmiyordum daha başka neler neler değişiyor?

15. Neler değişmiyor ki uyarı ekranında ki simgeler. Tarayıcıda geri tuşu , menü tuşu vs vs

16. Bunların hepsinin değiştiği bir avkon yapılamaz mı?

17. Yapılamaz. Çünkü Bazıları boş Zaten.

Bir de ek olarak Avkon değiştirecekler ilk başta svgb formatını svg ye dönüştürün. Sonra inskape ile düzenleyin tekrar svgb formatına dönüştürün. Çünkü svg dosyalarının boyutu büyük olunca değişiklik yaptığınız avkon desteklemez ve değişmemiş kabul eder. Svgb boyutu küçük olduğu için sorun kökünden halledilir.

Saygılar..

18. Ama imkansız değil küçük boyut bulunca değişir tahminimce

19. Küçük boyutta : örneğin renk değişiminde boyut büyüyor bu yüzden düzenlediğin dosyalar uymuyor. Fakat nasıl yapalım diye sorarsan. Örn: Pil simgesinin rengini değişeceksin. inskape ile açıp içinde ki simgeyi masa üstüne al ve photoshop la düzenle tekrar inskape ile paketle....

20. Linklerde sorun var sanırım, yenileyebilir mi biri?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 03:04