[Chris-joshlog MOD] FP2 avkon2 renkli pil modu edit by noss_bar (pil renk değişimi sorunsuzdur)

• 14 Ekim 2012
  • 3699 Okunma
  • 25 Cevap

1. 1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp E resource apps içine atın
    Eki Görüntüle READ .MIF FILES FROM E (FP2) .rar

2] Alttaki linkten konuya girin ve istediğiniz pili seçip "e resource apps içine atın restart.

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...et-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.html

-------------------------------------------------------------------------

noss_bar arkadaşımız bizim için avkon2 modu için düzenleme yaptı pil değişiminde

hata almadan değişim yapabilirsiniz

E için joslogh mod

1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp E resource apps içine atın

Eki Görüntüle AknIcon.dll c_sys_bin MİFLER e_resource_apps (noss_bar).zip

2] sonra alttaki konu linkine tıklayıp pil beğenin ve E resource apps restart

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/pil-renk-avkon2-dosyalari-maximod-uyumlu-33-adet-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.htm

C için joslogh mod

1] Alttaki linkten indirdiğiniz zipten çıkan sys isimli klasörü C ana dizine atın ve z resource app içinde mif dosyalarını kopyalayıp C resource apps içine atın
    Eki Görüntüle AknIcon.dll c_sys_bin MİFLER c_resource_apps (noss_bar).zip

2]
    sonra alttaki konu linkine tıklayıp pil beğenin ve C resource apps restart

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...et-arsiv-guncellendi-22-09-2012-a-693987.html

(cihaz zaten modlu ise .dll dosyasını silip restart yapın ve noss_bar isimli linki gerekli yere atıp restart]

Yazan: yaren_dede
    571kasva, noss_bar, mustipa ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. :rica: dostum fp2 de alt barda 4 iconmu oluyor

asigsasi bunu beğendi.
  3. maalesef extra butonu kullanmak zorlaştı

4. access apps kullan oda güzel

asigsasi bunu beğendi.
  5. arama tuşu nereye gitti yahu...bu
    mod sayesindemi oluyor o

6. avkon2 dosyasını değiştirin

7. < Resmi açmak için tıklayın >

şimdi daha iyi oldu

- - - Eklendi - - -

fp2 için sıkıntılı gözüküyor yorumlarda

8. arkadaşım ben avkonu kullanıyorum ama yeni bir avkon2.mif nasıl kullanacagım e/resource/apps içine atıyorum eskisi olduğu için kabul etmiyor

9. ne atıyorsun apps içinede kabul etmiyor

10. c sys bin içinde AknIcon.dll dosyası vardır bu dosyanın sonuna 1 yaz kaydet telefona restart at telefon açılınca avkon 2 mif daha önce nereye attıysan e yada c resource apps içine at sonra c sys bin içindeki aknıcon dll dosyasını eski haline getir restart at tamamdır

yaren_dede bunu beğendi.

11. anlatımı güzel yapmışsın ama arkadaş sorununu anlatamamış şu anda kullanıyorum diyor sonrada atıyorum diyor kabul etmiyor diyor yani telefonu ne o bile belli değil

asigsasi bunu beğendi.
  12. bende ilk yaptığım da yeni pil nasıl atacağımı bilmiyorum dum taki sen öğretene kadar belki arkadaşın sorunuda öyledir

yaren_dede bunu beğendi.
  13. orası öylede zaten kullanıyorum demiş bu yeni olanı kabul etmiyor yazmış anlamadım yani ne yapmaya çalşıyor...
    konuya teşrif etse öğreneceğiz ama

asigsasi bunu beğendi.
  14. yine uğrar konuya

15. avkon2.mif atıyorum ama eskisininki olduğu için kabul etmiyor yani şuanki mif dosyasını kullandığı için onu silmiyorda

- - - Eklendi - - -

mesela benim pil rengi mavi kullanıyorum ben android yeşili olmasını istiyorum ama kabul etmiyor

- - - Eklendi - - -

nokia 700 kullanıyorum

yaren_dede bunu beğendi.
  16. Pil renk değişimi için pc kullanmanız gerekmektedir eğer pc
    yoksa, Xplore ile C-SYS-BİN klasörüne girip "Aknlcon.dll" isimli klasörün ismini değiştirin mesela sonuna 1 koyun ve restart
    yapın.
    Sonra pil renk dosyasını (avkon2) gerekli yere
    atın ve İsmini değiştirdiğiniz Dosyaya tekrar eski ismini verin ve restart
    yapın

asigsasi bunu beğendi.
  17. bu akşam üzerine yazdırmama hatası olmayan dll leyi pm atarım onu eklersin modum

yaren_dede ve asigsasi bunu beğendi.
  18. ok dostum

[Chris-joshlog MOD] FP2 avkon2 renkli pil modu edit by noss_bar (pil renk değişimi sorunsuzdur) İndir

19. pm attım

yaren_dede bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/10/2018 - 01:50