[mod][app][themes][cm10,cm10.1]samsung Galaxy S4,note 3,s3 Launcher,accuweater Widgets,locksreen,app

Sponsorlu Bağlantılar

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
[mod][app][themes][cm10,cm10.1]samsung Galaxy S4,note 3,s3 Launcher,accuweater Widgets,locksreen,app
Sizlere kısa zaman önce bulduğum ve çok faydalı olduğuna inandığım bi konuyu paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi cm10 ve özellikle cm10.1 in çok cezbedici özellikleri var,samsung tüm tel modellerini bu güncellemeyi vermediğinden haliyle bunlarla idare ediyoruz.CM sürümlerininde hep bi eksiğinin olduğuna inanırım o da görsellik olarak.Aşağıda verdiğim paylaşımda yeni çıkan samsung galaxy 4 e ait portlanmış özellikler bulunmaktadır.Özellikle launcheri deneyin çok stabil gerçekten ve tüm cm sürümlerinde olmayan mesaj gelince yeni mesaj bildirimi simge olarak burda var ve,ayrıca bazı s4 programları çok dikkat çekici.

Kurulum:
Uzantısı apk olanları normal program yükler gibi yükleyin.
Zip uzantılı olanları ise clockwork mod yardımı ile zipli dosyayı göstererek yükleyin.

Galaxy S4 launcher(ekran boyutuna göre en yüksekten düşüğe doğru):

Galaxy S4 Launcher For XHDPI

Galaxy S4 Launcher For HDPI

Galaxy S4 Launcher For MDPI

Galaxy S4 Launcher For LDPI

Galaxy S3 Launcher :

Galaxy Note 3 launcher: (yeni)

Galaxy Note 3 locksreen: (yeni)

Accuweather widget: (yeni versiyon)

Galaxy S4 Weather v2:

Galaxy S4 Weather Transparent Version 2

S4 Tema ve Simge Paketi:

Portlanan app'ler:

Galaxy S4 Music Player(
[Flash Zip] - S3 compatible

S-Voice -

Ringtones -

Galaxy S4 Samsung Hub -

offcial S4 Wallpapers -

Leaked All-Share Play -

New Samsung Watchon -

New Samsung Adapt Sound -

S-Translate-

Ekstralar:

Samsung Orjinal Klavye+laucher+accuweather widget CM9'da uyan versiyon (XT9 ve 3X3 tuş takımı dahil)

Kendim kullanıpta çok faydasını gördüğüm bi eklentiyi daha paylaşmak istiyorum sizinle.
Custom romlar hep klavye sorunu çekmiştir şimdiye kadar aşağıda vereceğim linkte samsung stock keyboard var XT9 ve 3X3 tuşlar çalışır vaziyette.Zaten bende sadece 3X3 tuş takımı için kullanıyorum :)
Fakat verdiğim linkte keyboard tek başına değil üçlü bir paket bu tauchwiz nature ux + accuweater widget + samsung stock keyboard.Eğer yukarıdaki S4 launcher ve hava durumu widgetini kullanmak isterseniz ilk önce bu eklentiyi yükleyin sonra S4 launcheri kurun,çünkü her anlamda S4 launcher daha stabil.

Önizlemeler:Launcher,Hava durumu widget:

Transparent Version:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: akflat, ilteberaksoy, GALLAXY ve 3 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler paylasim icin.
Ben hava durumunu kullandigim romda denedim calisiyor yanliz cm10 yada farkli bir versiyonu yok bende baska bir rom ama ise yaradi romdan cikartilmisti hava durumu bu guzel oldu.

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim cm10 ve 10.1 temsili gibi bişey burda,bende android 4+ çoğu romda çalışabilir.

killer53

killer53

Üye
recovery uzerınden yuklenınce weather widgetler hata verdı kendım root explorer ıle gerekenlerı yapıp tekrar baslattım ama yıne çalısmadı widget :(

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Hangi roma kuruyosun bunu? Recovery kısmındamı takılıp kalıyor sadece,install aborted uyarısımı verdi?

• Beğen
Tepkiler: kaskelli ve sudanbilisim
killer53

killer53

Üye
benım telefon ideos x3 cm10 4.1.2 Jelly Bean rom kurulu launcher kuruldu ama widget cwm uzrinden kurdum ınstall aborted dedı onceki yorumda bahsettıgım gıbı root explorer dan işlemleri yaptıktan sonra restart attım yıne olmadı launcher HDPI surumu kurulu :)

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Tekrardan dosyayi indirmeyi dene zipli dosyada bi eksik vardir yoksa bende cm10 ve 10.1 de denedim boyle bi hata vermedi.

killer53

killer53

Üye
denedım malesef yıne aynı hata :( widget olusturmada hata var dıyor sadece accuweatherwidget_main.apk yuklenmıyor ondan dolayı olabılır root explorer da gerekenlerı yaptım yıne olmadı

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Dostum tam anlayamadım niye böyle hata verdi ama birde şurdakini indirip dene,ama zipli dosya iki dosyayı barındırıyor galaxy s3 de bulunan tauchwiz ux bide accuweather var sen burdan yükleme yap eğer widget çalışırsa yine yukardaki linkteki s4 launcheri üzerine yüklersin.

Link:

killer53

killer53

Üye
installation aborted status 0

meta-inf klasorunu degıstırınce yuklenıyor :) bende kı carede bu olsa gerek

Ama yine aynı sorun :)

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Anlayamadım durumu en son çare olarak wipe cache/wipe dalvik cache yapıp dene,başkada bi çözüm öneremedim :) Ben cm9,cm10 ve 10.1 dede denedim ama çalıştı her şekil,tel içinde çakıştığı bişey olabilir,temiz rom üzeri kurmak her zaman iyidir.

• Beğen
Tepkiler: killer53
killer53

killer53

Üye
rom temiz yenı kurdum ama olmuyorsada elıne koluna saglık tesekkur ederım

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: killer53
yeauw

yeauw

Üye
teşekkrler

mdemirbag_23

Üye
kurbanım size birazda acemileri düşünün bu meretler nasıl kurulur ayrıntılı bi açıklama yapın lütfen

G305305

G305305

Üye
Bende 4.1.2 var ama root dosyası daha çıkmadı olur mu bu bana

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Launcher root gerektirmez dostum rahatlikla yukleyebilirsin.

erdi_s

erdi_s

Üye
Mükemmel bi paylaşım. Anlatimi uyguladim ve sorunsuz kullaniyorum ;-)
Eline saglik dostum

DraugHuan

DraugHuan

Üye
Bunları yüklemek istiyorum. HTC Flyer 510E Tablet PC. var bende. Yüklemeyi bilmiyorum, bilen bir arkadaş Resimli anlatım yapabilir mi sadece benim için değil, bütün bilmeyenler için faydalı olabilir?

systemchi

systemchi

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bu launcher ve programlar sadece custom rom olan cyagenmod 9,10 ve 10.1 sürümleri için sendeki ise tablet,hem işletim sistemi uyumlu değil hemde ekran boyutu görüntü vs,ben hiç bulaşmamanı tavsiye ederim,zaten htc flayer görüntüsüyle çok iyi.

Üst Alt