=> Mobil Radyo 14 Şubat güncellemesi By Bulgay

Sponsorlu Bağlantılar

xxtehlikelixx

xxtehlikelixx

Üye
tşkrler kardeşim saol

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

pleasure29

Üye
bende neden calışmıyor bu telefonum 6600 devamlı eror diyor geri yapıyorum kanalları buluyorum tıklıyorum calışmıyor

allytkn

allytkn

Üye
bulgay kardeş buna powertürk fm yi ekleyemezmisin nolur ;)

SERTREIS

SERTREIS

Üye
Ya çalışanlar muhabbet ediyo şunu da ekle bunu da ekle yav biz de hiç çalışmıyo ilk giriyom error diye açılıyo kafadan back diyom ana ekran geliyo liste diyom bi tane kanala tilkixom up loading diyo sonra connecting diyo sonra buffering diyo iyi güzel sonra bekle babam bekle tam böyle gına geliyo ben çıkarım la bunu mu beklicem diyon ki error 4041 setram teyp not supported diyo bunu nasıl çalıştırıyonuz ya tel 7610 hat vodafone bide interneti mi seçcem live yi mi iyi forumlar

um3481

Üye
Ya çalışanlar muhabbet ediyo şunu da ekle bunu da ekle yav biz de hiç çalışmıyo ilk giriyom error diye açılıyo kafadan back diyom ana ekran geliyo liste diyom bi tane kanala tilkixom up loading diyo sonra connecting diyo sonra buffering diyo iyi güzel sonra bekle babam bekle tam böyle gına geliyo ben çıkarım la bunu mu beklicem diyon ki error 4041 setram teyp not supported diyo bunu nasıl çalıştırıyonuz ya tel 7610 hat vodafone bide interneti mi seçcem live yi mi iyi forumlar
interneti seçeceksin kardesim live degil.normal web ayarlarinida kontrol et o da internet olcak.bende ayni hatayi birkaç radyoda veriyor.onlarinda url leri degismis ondan herhalde.başka radyolarida dene 1 tane bile calisan yokmu?mesela super fm çalisiyor normalde.bi dene bklm

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Program genel itibariyle çalışıyor.Çalışmayan arkadaşlar kusura bakmasın.Muhtemelen telefon modelleri ya da internet ayarlarıyla ilgili bir sorun olabilir...

SiYaHGeRCeK

SiYaHGeRCeK

Üye
Xplorerdan ekleme yapmak için ,radyonun yüklü olduğu klasörde (teldeyse C ,karttaysa E) vr_20004f69 dosyasını bulun ve açın. Local klasörünü açın .En altta vr_list.xml dosyasını bulup menüden dosya > düzenle diyoruz.Açılan sayfada bu şekilde radyo listesini görürsünüz. Id'ye bir numara verip,title kısmına da radyonun ismini yazıyoruz.Url'yi giriyoruz ve radyomuz eklenmiş oluyo.Tırnak işaretlerine dikkat ve splas işaretlerine dikkat edin.Kaydetip çıkıyoruz.Bu şekilde ekleme yapıyorum.Inşallah doğru anlatabilmısimdir .
sağolasın hocam.Kurban olam sana:D

quad4core

quad4core

Üye
Paylaşım için saol :tşk:

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah beyler

ozturk.maras

Üye
Helal olsun kardeşim süper çalışıyor emeğine sağlık yalnız bu radyolar daha da güncel olsa iyi olurdu ntv radyo ve bazı radyolar bozulmuş :((

comart1903

Üye
Xplorerdan ekleme yapmak için ,radyonun yüklü olduğu klasörde (teldeyse C ,karttaysa E) vr_20004f69 dosyasını bulun ve açın. Local klasörünü açın .En altta vr_list.xml dosyasını bulup menüden dosya > düzenle diyoruz.Açılan sayfada <channel id="197" title="Best fm" url="http://radyo1.kolayradyo.com:9035/" />
bu şekilde radyo listesini görürsünüz. Id'ye bir numara verip,title kısmına da radyonun ismini yazıyoruz.Url'yi giriyoruz ve radyomuz eklenmiş oluyo.Tırnak işaretlerine dikkat ve splas işaretlerine dikkat edin.Kaydetip çıkıyoruz.Bu şekilde ekleme yapıyorum.Inşallah doğru anlatabilmısimdir .

Ya arkadasım dedgıgın gıbı yapmaya calısıyorum tıklayınca hep yukleyıcı gelıyor :S ?

comart1903

Üye
arkadaslar tamam buldum hallettim :) bide düzenlemek (istediğniz kanalı eklemek) için bir paylaşım sitesinden ıpler buldum ;) Buda sitesi --->

arslan3332

arslan3332

Üye
Kraltürk radyosunu eklermisin çok büyük eksik bence emegine saglık güzel program

mustiyek

Üye
Teşekkürler kardeşim.eline emeğine sağlık.sorunsuz çalışıyor.

nidanur34

Üye
radyo kuran çalışmıyor tekrar yapamaz mısınız....

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme yakında olacak arkadaşlar...Merak etmeyin,..

mustiyek

Üye
kardeşler bende birkaç kanal buldum ekliyorum.bir arkadaş kraltürkü istemiş.işte bu ve türkü kanalı medya fm bu ve 3 tane dini kanal akra fm buda özel fm ve buda radyo 15 şu anda bunların hepsi çalışıyor.birde zaman zaman genel olarak bazı kanallar hata versede bir kaç saat sonra çalışabiliyor bilginiz olsun.saygılar.

----------Eklendi @ 07:06:59 ---------- Yazıldı @ 06:59:47 ----------

bulgay kardeşim bazıları tam çıkmamış bu adreslerin anlamadım aynen ekledim.birde mms olanlar bu radyo yada çalışmıyor yani alem fm i falan da buldum ama http olarak değil de mms olarak başlıyor onun için her radyo eklenmiyor.buna bir çözüm bulamazmıyız.?

----------Eklendi @ 07:11:32 ---------- Yazıldı @ 07:06:59 ----------

tekrar medya fm i ekliyorum eğer adres yine tam olarak çıkmazsa kusura bakmayın

taha394

taha394

Üye
S'a arkadaşlar kral fm hata veriyor çok çok lazım arkadaşlar.Error 4224 : No answer from streamıng server. (server cevap vermiyor diyor herhalde)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bahsettiğiniz sorunlar kalıcı sorunlar değil.Bazen o radyolar aşırı yoğunluktan dolayı hata veriyor olabilir.Ancak bazı radyoların da zaman zaman sunucuları değişiyor.Onun için hata veriyor.Güncel versiyonları inşallah yakında eklenecektir...

Üst Alt