=> Mobil Radyo 14 Şubat güncellemesi By Bulgay

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=> Mobil Radyo 14 Şubat güncellemesi By Bulgay
Virtual Radyo'nun 14 Şubat güncellemesi.Tüm s60v2 ve s60v3 modellerinde çalışır. Tüm radyolar çalışıyor.Kusura bakmayın.Istek radyoların bir çoğu çalışmadığı için eklemedim.Kusuruma bakılmasın lütfen.Mobil interneti olanlar güzel güzel kullansınlar.Paketi olmayanlara tavsiye etmiyorum.Kontur gider.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kael23, enesa, sefa_61_41 ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

dj_okan.259

Üye
ellerine sağlık

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah :)

dj_okan.259

Üye
keşke best fm'ide ekleyebilseydin hocam

decperadooo

Üye
sevgili bulgay lutfen trt radyo 1 kanalınıda ekle çunku super ligin mac anlatımı bu kanalda var...ayrıca 14 subat guncellemende radyo arabesk mağlesef yok onuda ekle saygılar...

Sadevesadece

Üye
Çok teşekkürler,eline sağlık :) keşke alem ve best fmde ekleyebilsen süper olucak

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu güncellemeleri yaparken sadece telefondan yararlandığım için istediğim her kanalı bulamıyorum.Mobil internet yani. Dün çalışan başka radyolar da buldum.Onları da ekleyeceğim inşallah...Arkadaşlar bu programda çalışan linkler sadece winapta çalışan radyoların linkleridir.Yani netten radyo dinlerken, winapta gelen linkler üzerinden çalışıyor.O linkleri burada paylaşırsanız, çalışıp çalışmadığını kontrol edip size dönebilirim...

fblihakan81

Üye
tesekkürler

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Selam kardeşim indirdim kurdum açtığımda hata verdi geri dedim bağlanıyor dedi ve yine hata verdi hava 4041 setram teyp not supported diyor

Sadevesadece

Üye
Best fm'in urlsini buldum kendim ekledim.Eklemek istiyen arkadaşlar içinde buraya yazayım dedim. Xplorerden girip ekleyebilirsiniz.

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Kardeş xploreden nasil entegre ediliyor

dj_okan.259

Üye
Best fm'in urlsini buldum kendim ekledim.Eklemek istiyen arkadaşlar içinde buraya yazayım dedim. Xplorerden girip ekleyebilirsiniz.

hocam çok teşekkürler.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah.Bulduğunuz başka linkleri de paylaşırsanız memnun olurum.Mobil radyo için geniş bir arşivimiz oluştu bile..

Sadevesadece

Üye
Xplorerdan ekleme yapmak için ,radyonun yüklü olduğu klasörde (teldeyse C ,karttaysa E) vr_20004f69 dosyasını bulun ve açın. Local klasörünü açın .En altta vr_list.xml dosyasını bulup menüden dosya > düzenle diyoruz.Açılan sayfada <channel id="197" title="Best fm" url="http://radyo1.kolayradyo.com:9035/" />
bu şekilde radyo listesini görürsünüz. Id'ye bir numara verip,title kısmına da radyonun ismini yazıyoruz.Url'yi giriyoruz ve radyomuz eklenmiş oluyo.Tırnak işaretlerine dikkat ve splas işaretlerine dikkat edin.Kaydetip çıkıyoruz.Bu şekilde ekleme yapıyorum.Inşallah doğru anlatabilmısimdir .

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur kardeş.Teşekkürler.Yakında resimli anlatım ekleyeceğim...

nurullah4362

Üye
hocam best fm tatlıses fm ve alem fm bunları dinlemek isteyen binlerce insan var eklerseniz sevinirim teşekkürler

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Hocam alem fm'nin çalışan linkini birtürlü bulamadım.Arıyorum hala...

finike_ru

finike_ru

Üye
radyo kuran ekledin ya allah razı olsun dınledıkce sevaba nail ol inş.

Üst Alt