[MaxiPDA] QtLanguageRemover v1.0 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
C de 11 mb E de 7 mb dil temizliği oldu emeğine sağlık :)

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

DANKO

Üye
Teşekkürler....

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

ahmet uzun

ahmet uzun

Üye
teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

akifd

akifd

Üye
ustam fp2 yükleyemedim neden acabaemegin icin cok tşşk

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: akifd
akifd

akifd

Üye
ustam fp2de 701 yarıya kadar yükleniyor sonra yüklenemedi deyip kapanıyor yükleyici uygulama acaba bilemedigim birşeyler mi var

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sanırım qt sorunu veya sorunun var bilmedim şimdi fp1 de kuruluyor fp2 de şiakyet eden olmadı senin haricinde qt ile ilgili son zamanlarda mod flan uyguladın mı

akifd

akifd

Üye
format attım ve fp2yi tükledim sonrada hack başka bir şey yapmadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sçeneklerin ikisinide aynı anda işaretli olarak yüklemiyorsun dimi

muhammed4949

muhammed4949

Üye
:tşk: büyük ustasın aga bu benim çok işime yaradı ne kadar :tşk: etsem az eyvallah

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
metboy38

metboy38

Üye
ben yükledim dil silmedi topram ayarlar dil bölümün De duruyor 5 6 tane dil var:)n8

• Beğen
muhammed4949

muhammed4949

Üye
ben yükledim dil silmedi topram ayarlar dil bölümün De duruyor 5 6 tane dil var:)n8
Bu o dilleri silmez bu uygulama oyun uygulama vs gibi uygulamalarda ki kullanmadığın dilleri siler mesela bir oyun yükledin onun içinde 3 adet dil var türkçe ingilizce rusça bu dillerden gereksiz olanını siler hafızada yer açarak telefonun performansını güçlendire bilir :)

• Beğen
Tepkiler: metboy38
metboy38

metboy38

Üye
Anladım topram çok sağol birde Şu menü e düzen e depo alana kurululan varmı ben cye kurunca gıcık oluyorum her yükledim e hafızasina kurmaya çalışıyorum Şuan 225 mb yer boş şimdiden başarılar Senin türkçeye çevirdiğin uygulamaları kutlanıyorum Hepsi De çok başarılı sağol topram

• Beğen
muhammed4949

muhammed4949

Üye
Anladım topram çok sağol birde Şu menü e düzen e depo alana kurululan varmı ben cye kurunca gıcık oluyorum her yükledim e hafızasina kurmaya çalışıyorum Şuan 225 mb yer boş şimdiden başarılar Senin türkçeye çevirdiğin uygulamaları kutlanıyorum Hepsi De çok başarılı sağol topram
Rica ederim :) ama sanırım karıştırdın ben türkçe uygulama hiç cevirmedim :)

metboy38

metboy38

Üye
noss bar a diyorum topram aslında türkçe uygulama çevirEn tüm arkadaşlara telefonunda hiç yabancı uygulama Yok hep TÜRKÇE aslında Şu ayarlarda fazla dil silme yokmu acaba

• Beğen

Üst Alt