Mix radio ile ilgili soru

 • 10 Eylül 2013
 • 765 Okunma
 • 11 Cevap

 1. arkadaşlar mix radioda sadece sayılı şarkı dinleyebiliyoruz nokia müzik + olmazsa bunun çözümü sadece 5 tl verip müzik + a geçmek midir ?
   


  Yazan: kaan5897
  Son düzenleme: 10 Eylül 2013
 2. ben sabahtan akşama mix radiodan.müzik dinleyebiliyorum
   
 3. ben sadece müzik + ı denediğim zaman dinleyebiliyordum şimdi limit var
   
 4. ben +'a yükseltmediğim için bir şey diyemeyeceğim.
   
 5. Music+ avantajı ses kalitesi ve 4 ten fazla istediğiniz kadar çevrimdışı liste indirebiliyorsunuz ve listelerde istediğiniz gibi ileri alabiliyorsunuz geri kalan özellikler parasız kullanım ile aynı. Bende meraktan Music+ yükselttim bugün 1 ay denerim hoşuma gitmezse iptal edicem.
   
 6. Şimdi fark ettiğim bir şey daha çevrimdışı müzikleri telefon hafızasına indiriyor.
   
 7. şarkı atlama diyorsan 6 şarkı sınırı var her saat Bi de 4 liste sınırı var o kadar
   
 8. 6 şarkı atlama sınırını şu şekilde geçiyorum ben : birden fazla liste indiriyorum atlama sınırım dolduğunda diğer listeye tıklayıp ondan çıkıp tekrar bulunduğum listeye tıklıyorum şarkıyı atlıyor bazen dinlediğim bi kaç şarkı geriden geliyor ama dediğim işlemi tekrarlayınca istediğiniz kadar şarkı atlayabilirsiniz. Benim tek sorunum servise erişilemiyor hatası veriyor neden yapıyor anlamadım bugun sabah silip yukledim çalışıyordu çevrimdışı muziklerim gün içinde bir tanesi daha bozuldu servise erişemiyor (!)
   
 9. O programı ilk kullandığında sana 7 günlük üyelik veriyor bedavadan.Ben onu denedim ama sonradan bitince kullanmadım bir daha çünkü Türkçe şarkılar yok hep yabancı.Tamam bende yabancı dinliyorumda arada Türkçe istiyor canım :)
   
 10. ben bu mix radio yu hiç kullanmadım hep liste yabancı bir tane türkçe yok
   
 11. Mix radioda 'Liste Oluştur' ardından Sanatçı Mix'i oluştur seçerseniz Türk sanatçıları arayarak listeyi ekleyebilirsiniz. Eski parçalar ve yeni popüler şarkılar da dahil neredeyse hepsi var. Fakat listenin birazcık istek dışında bazen de çok alakasız şarkılar eklediğini de söylemeliyim.
   
 12. İşte sorun burada aratmadan en popiler şarkı ve şarkıcılar tüm müzik türkleri çıkmalı thm tsm pop arebesk her neyse tabi türkçe den bahsediyorum hazır listelere bakınca bir çok şarkı yabancı

  Bence Nokia şunu yapmalı yabancı şarkıların yanı sıra telefon konum bilgisinden o ülkeye ait tüm sanatçılara ulaşmalı bu çok da zor değil aslın da yeterli bir altyapı bu işi görür her kullanıcı kendi ülkesinin sanatçısını ve dilediği müzik türünü dinler
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 15:25