Mix radio ile ilgili soru

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mix radio ile ilgili soru
arkadaşlar mix radioda sadece sayılı şarkı dinleyebiliyoruz nokia müzik + olmazsa bunun çözümü sadece 5 tl verip müzik + a geçmek midir ?

Son düzenleme:

sekajmer

sekajmer

Üye
ben sabahtan akşama mix radiodan.müzik dinleyebiliyorum

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ben sadece müzik + ı denediğim zaman dinleyebiliyordum şimdi limit var

sekajmer

sekajmer

Üye
ben +'a yükseltmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Music+ avantajı ses kalitesi ve 4 ten fazla istediğiniz kadar çevrimdışı liste indirebiliyorsunuz ve listelerde istediğiniz gibi ileri alabiliyorsunuz geri kalan özellikler parasız kullanım ile aynı. Bende meraktan Music+ yükselttim bugün 1 ay denerim hoşuma gitmezse iptal edicem.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Şimdi fark ettiğim bir şey daha çevrimdışı müzikleri telefon hafızasına indiriyor.

efeler12

efeler12

Üye
şarkı atlama diyorsan 6 şarkı sınırı var her saat Bi de 4 liste sınırı var o kadar

giray38

giray38

Üye
6 şarkı atlama sınırını şu şekilde geçiyorum ben : birden fazla liste indiriyorum atlama sınırım dolduğunda diğer listeye tıklayıp ondan çıkıp tekrar bulunduğum listeye tıklıyorum şarkıyı atlıyor bazen dinlediğim bi kaç şarkı geriden geliyor ama dediğim işlemi tekrarlayınca istediğiniz kadar şarkı atlayabilirsiniz. Benim tek sorunum servise erişilemiyor hatası veriyor neden yapıyor anlamadım bugun sabah silip yukledim çalışıyordu çevrimdışı muziklerim gün içinde bir tanesi daha bozuldu servise erişemiyor (!)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
O programı ilk kullandığında sana 7 günlük üyelik veriyor bedavadan.Ben onu denedim ama sonradan bitince kullanmadım bir daha çünkü Türkçe şarkılar yok hep yabancı.Tamam bende yabancı dinliyorumda arada Türkçe istiyor canım :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben bu mix radio yu hiç kullanmadım hep liste yabancı bir tane türkçe yok

enessrsy

enessrsy

Üye
Mix radioda 'Liste Oluştur' ardından Sanatçı Mix'i oluştur seçerseniz Türk sanatçıları arayarak listeyi ekleyebilirsiniz. Eski parçalar ve yeni popüler şarkılar da dahil neredeyse hepsi var. Fakat listenin birazcık istek dışında bazen de çok alakasız şarkılar eklediğini de söylemeliyim.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Mix radioda 'Liste Oluştur' ardından Sanatçı Mix'i oluştur seçerseniz Türk sanatçıları arayarak listeyi ekleyebilirsiniz. Eski parçalar ve yeni popüler şarkılar da dahil neredeyse hepsi var. Fakat listenin birazcık istek dışında bazen de çok alakasız şarkılar eklediğini de söylemeliyim.

İşte sorun burada aratmadan en popiler şarkı ve şarkıcılar tüm müzik türkleri çıkmalı thm tsm pop arebesk her neyse tabi türkçe den bahsediyorum hazır listelere bakınca bir çok şarkı yabancı

Bence Nokia şunu yapmalı yabancı şarkıların yanı sıra telefon konum bilgisinden o ülkeye ait tüm sanatçılara ulaşmalı bu çok da zor değil aslın da yeterli bir altyapı bu işi görür her kullanıcı kendi ülkesinin sanatçısını ve dilediği müzik türünü dinler

Üst Alt