Misafirler,bizi izlemekten bıkmadınız mı??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Misafirler,bizi izlemekten bıkmadınız mı??
Misafirler...bizi izlemekten bıkmadınız mı daha...gece misafir gündüz misafir.. :D

--Kardeşim üye olun artık...evsahibi olun,misafirlik üç gündür ona göre hhaa :lol2:

tsubasa

tsubasa

Üye
Originally posted by midnight@Aug 18 2005, 05:11 AM
Misafirler...bizi izlemekten bıkmadınız mı daha...gece misafir gündüz misafir.. :D

--Kardeşim üye olun artık...evsahibi olun,misafirlik üç gündür ona göre hhaa :lol2:
[post=136484]Quoted post[/post]​

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Doğru söylüyorsun dostum.. ;)

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Bak hâla izliyorlar.. :D ...........üye olsanıza kardeşim...... 8)

serdar06288

serdar06288

Üye
neyden tırsıyorlarsa bende anlamadım gitti valla

CooL'n'Quiet

Üye
mesaj sayısı 0 olanların acık acık ismini vercem!!!! buraya kara liste yapalım 8)

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
çok haklısın midnight kardeşim.Bu aile çok büyük sizede yer var.Herkesi bekleriz

Caine

Caine

Üye
ya arada bende rastlıyorum ve bazı uylerin belkide giris yapmadan sadece konuları takip ettiğini hissediyorum veya meraklı bazı kişilerin neler oluyor deyip baktıkları da olabilir :lol2: pişşşt huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uye olun olun eger yabancıysanız korkmayın gelinnn :lol2: gelin dedim yoksa kafayı cakacam :vur:

hidayet

hidayet

Üye
arkadaşlar şurda ne güzel izlenme rekorları kırıyoruz boşverin
bizi izleyin haberiniz olsun :artı: :artı: :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Haklısın midnight ;)

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Misafirler gelin üye olun sorularınızı bizimle paylaşın ben cevaplayamasam bile başka arkadaşlar cevaplarlar fazla düşünmeyin ;;) ;;)

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
İzleyin,izleyin.. :D ..bakalım daha ne zamana kadar üye olmadan dayanacaksınız??

--Bıkmadınız mı daha misafir olarak kalmaktan??... 8)

ekselans8

Üye
Originally posted by midnight@Aug 18 2005, 05:11 AM

[post=136484]Quoted post[/post]​

evet ya misafirler üye olsanıza siteye desteğiniz olur...üyelik 2 dakikalık bişey..2 dakika sizin için çokmu_?

Salihyet

Salihyet

Üye
Dosyaları flan izleseler neyse her yerden gözlüyolar

SANCAR

SANCAR

Üye
ksacası gelin yaw :)

Salihyet

Salihyet

Üye
Gelin gari

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
26 misafir..8 üye...kardeşim ne kadar çok misafir var??
Misafirlikte bi yere kadar.. :D
Üye olun artık... 8)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Ne oluyorsunuz yaw. Bizler ev sahibiyiz. Misafire saygı adettendir. Sayın misafirlerimiz lütfen yukarıda yazılanlara kulak asmayınız. Canınız ne zaman isterse buraya üye olarak yazışmalarda bulunabilir bizlerle yeni bir aile ortamı paylaşabilirsiniz. Canınız ne zaman isterse o zaman üye olun. İsterseniz hiç üye olmayın, çünkü bizde misafire saygı ve sevgi bu maxicep ailesinin görevidir.
(yukarıdaki arkadaşlarımızın kötü bir niyeti yoktur sadece farklı kişilerle tanışmak sohbet etmek yazışmak ve düzeyli şekilde tartışmak için can atmakta olan değerli arkadaşlarımızdır) ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sanırım tatilden döndün... :wacko:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 19 2005, 12:29 PM
Sanırım tatilden döndün... :wacko:
[post=137896]Quoted post[/post]​
Yok yaw, köyde Cuma ları pazar kurulur Cuma ları pazara gelir alış-veriş yaparım bu arada da gelip siteye giriyorum. Zaten 22 sinde mersin e geçeceğim ve tatil bitecek ;) ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt