Misafirler,bizi izlemekten bıkmadınız mı??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet

hidayet

Üye
KimyageR ortalığı yine toparlamışsın helal sana :D :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Oke.. ;)

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by KimyageR@Aug 19 2005, 12:16 PM
Ne oluyorsunuz yaw. Bizler ev sahibiyiz. Misafire saygı adettendir. Sayın misafirlerimiz lütfen yukarıda yazılanlara kulak asmayınız. Canınız ne zaman isterse buraya üye olarak yazışmalarda bulunabilir bizlerle yeni bir aile ortamı paylaşabilirsiniz. Canınız ne zaman isterse o zaman üye olun. İsterseniz hiç üye olmayın, çünkü bizde misafire saygı ve sevgi bu maxicep ailesinin görevidir.
(yukarıdaki arkadaşlarımızın kötü bir niyeti yoktur sadece farklı kişilerle tanışmak sohbet etmek yazışmak ve düzeyli şekilde tartışmak için can atmakta olan değerli arkadaşlarımızdır)  ;;)
[post=137870]Quoted post[/post]​

Niye aga yukarıda ne varmışşş??? 8) Kime saygısızlık ettik..sende espri yeteneği yok anlaşılan...Öyle bilip bilmeden insanları suçlama kardeşş..Buranın agası sen misin herkkesi suçluyorsun..Biraz rahat ol her önüne gelene salldırma,misafirleri de korkutmaa....şşşş... 8)
--İyi walla millet bundan sonra senden izin alsın,öyle konu açsın,iyi mi aga?? 8)
--Yukarıda mod arkkadaşların da yorumları var kardeeş...sen rahat ol bu yaştan sonra kimse bize evsahipliğini öğretemeezz...Biz misafirlere nasıl davranıılacağını gayet iyi biliriz,şşş rahhat ol,rahat,stress heyecan yapma.. 8)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Tutumunu beğenmediği dile getiriyorum. Ben ne ağayım nede paşa ama sen beni ağada yaptın paşa da düşünceni dile getirebilirsin ama bu suçlayıcı bir biçimde yer alamaz. Ben yukarıda kimseyi suçlamadım. Bu mesajını kendime hakaret ediliyor olarak algılıyor ve yönetime bildiriyorum ... onlar gerekeni yaparlar. Suçluysakta cezamızı çekeriz

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by KimyageR@Aug 19 2005, 02:41 PM
Tutumunu beğenmediği dile getiriyorum. Ben ne ağayım nede paşa ama sen beni ağada yaptın paşa da düşünceni dile getirebilirsin ama bu suçlayıcı bir biçimde yer alamaz. Ben yukarıda kimseyi suçlamadım. Bu mesajını kendime hakaret ediliyor olarak algılıyor ve yönetime bildiriyorum ...
[post=138156]Quoted post[/post]​
Bildir aga,ister hakaret olarak kabuul et,ister tavsiye...sen önce o malum sitedeki yazılarını bırak..direk maxicep'e adapte ol,ondan sonra bbana tavsiye de bulun..Bak bu vefasızlık ettiğin adamlar,seni bir zamanlar ayın üyesi seçmişt..Öyle hemm orada yorum yapacan hem burada,buuradakki konuyu oraya taşıyıcan,oradakini buraya...olmazzz... 8)

Tayfuns

Üye
Originally posted by midnight@Aug 18 2005, 05:11 AM
Misafirler...bizi izlemekten bıkmadınız mı daha...gece misafir gündüz misafir.. :D

--Kardeşim üye olun artık...evsahibi olun,misafirlik üç gündür ona göre hhaa :lol2:
[post=136484]Quoted post[/post]​
o zmn abıcım mısafırlerın forumları gormesını engelleyın uye olmayan gormesın

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Seni yüzünden kaç üye banllandı haberin var mı,kaç kişiyle polemiğe girdin,kimleri yönetime hedef gösterdin....kaç kişi senin yüzünden bu siteye küstü gitti biliyormuusun??..Ben biliyorum... 8)

Ama, keser döner sap döner,gün gelir hesap döner...dieğil mi aga??Kim kötülük etmiş de yanına kalmış..şu üçgünlük dünyada... 8)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
sende problem var ya. Kendi kendine yazıp çiziyorsun. Bu sitede bana kırgın olan benim yüzümden gidenlerden bahsediyorsun ben ömrümde böyle fantazi kuran birisini ilk defa görüyorum. Neyse kendi ilginç fantazilerinle baş başa bırakıyorum seni
Allah Allah ne kadarda ilginç millet benim yüzümden gidiyormuş. Yönetimdeki arkadaşlar bu doğrumu ????? :wacko:

Cafeden giriyorum ve vaktim doldu çıkmak zorundayım. Bu son mesajım dır. Gerisini yönetimdeki arkadaşlarıma bırakıyorum. Saygılar şimdilik bye bye.
(vakit bulursam tekrar gireceğim)

haklısın hidayet bu polemik yönetimle sonuçlanır ağır suçlamalar aldım. Neyse bye bye

hidayet

hidayet

Üye
arkadaşlar böyle bir polemiğe neden girdiniz anlamış değilim :vur:
siz değerli arkadaşlara yakışmıyor :nono:

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Gitme kardeşim ne güzel konuşuyorduk...ben senin başka siteklere girmene bişey demiyorum amaaaa....BURADAKİ KONULARI ÇALARSAN İŞ DEĞİŞİR... 8)

--Sonra Maxicep'in o malum sitenin,konularına ihtiyacı yoook.. 8)
--Konu kıtlığı mı var ki kardeşim,çalıyorsun?

hidayet

hidayet

Üye
:vur: :vur: :'( :'( :vur: :vur:
çalma kelimeleri hiç hoş değil sakin olun

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Kardeeş biz sakiniz... 8) ..Sen de sakin ol kafanı duvarlara vurma.. 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar şuanda yönetimdeki arkadaşlar kararını verene kadar konuyu siliyorum....

Daha sonra karar çıktıktan sonra konu yeniden açılacaktır....

Zero

Zero

Üye
Arkadaşlar konu sert konuşmalar nedeniyle bir süre kaldırıldı.
Esprili ve birazda ziyaretçilere çağrı niteliğinde açılan konu farklı yorumlar nedeniyle tartışmaya dönüştü..
Esasen silinmesi gerekmeyen bir konu olması nedeniyle konu forumda yerini almıştır ancak yeni tartışmalar olmaması için kapalı kalacaktır.. Tartışmanın devamı niteliğinde yeni konular açılmasına izin verilmeyecektir...

Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt