Mıknatıslı kılıf telefonu etkilermi?

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben galaxy note 2 ye 85 tl verip orjinal miknatisli kilif aldim.1 haftadir kullaniyorum.suan miknatisin ekrana gelen kisminda s pen kullanamiyorum. O bolgeye geldigimde kalemle cizgiler asagi kayiyor. Pazartesi garantiye gonderecegim. Ama miknatis olayindan bahsetmeyecegim. Miknatisida kestim kiliftan ve hanima cirt cirt diktirdim. En azindan icim rahat ediyor artik.. belkide miknatis bozmamistir.tesaduften ibaret olabilir
Konu bayağı eski hocam konuyu açtığımda daha yonetici değildim, One X degildi cihazım Galaxy S idi. O derece eski yani :)
Ama yinede bilgilendirme için teşekkürler.

meme4

meme4

Üye
konu çok eskiymiş yeni fark ettim :D

MaxipmaN

Üye
ben kullandım ama bela olmasın diye vazgeçtim uzun zaman önce zaten kırılmıştı

dedereis123

dedereis123

Üye
düşünüyorum. öyle bişey olsa zaten kılıfı yapmazlardı. ama kılıf toptancıdan aldım, ucuz bişey. ondan korkuyorum yani. olmazsa timden felan alırım güvenli olması için.

mıknatısın en azından o tur kullanım alanları için kalite olarak bir farkı olmaz , fiziksel açıdan düşünmeye kalkarsan denklemleri çözmen gerekebilir :D tahminimce zarar vermez ama mantıklıda gelmiyor

Türk-X

Türk-X

Üye
Sanmam Ama 5 tl ye satılanla 25 tl ye satılan arasında fark vardır galiba :dry:

dedereis123

dedereis123

Üye
mıknatısı evinde kendinde yapabilirsin fiyatı mıknatıs kalitesi etkilemez sanırım dış malzeme varken :D

- - - Eklendi - - -

olay deri çeket bakarken düğme yerine derinin suni fln filan olmadığına önem verirsin sonuçda 200 tlyede deri var 20 tl yede ama düğmeyi sende takabilirsin

Üst Alt