Mif editör ve organizatör türkçe mferdi edit anlatım eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

mferdi

mferdi

Üye
    Konu Sahibi
Mif editör ve organizatör türkçe mferdi edit anlatım eklendi
Arkadaşlar avkon2 ve bunun gibi mif dosyaları düzenleme editleme ve svg dosyaları farkı yerlerde kullanabileceğiniz süper bir program

türkçeleştirme bana ait
emeğe saygı
2 dosya var bire gel ve dosyadan seç de seçtiğin svg ye tikla

ve böyle bir ikon çıkacak

kaydedilsinmi sorusuna evet de bu kadar böyle

sonra wiglet ekleden dijital saati seç eğer gelmediyse teli kapa aç

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: alexkara ve noss_bar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk: devamı gelmesi dileğiyle ... :) 10 tane çevir maxipda ye katılırsın

yaren_dede

yaren_dede

Üye
paylaşım için teşekkürler. bu uygulama ile avkon2 düzenledinmi hiç?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
herhangi bir mif dosyası seçince Ön izleme açılıyor ve uygulama direkt kapanıyor

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
çok tesekkürler

yaren_dede

yaren_dede

Üye
programa girmeden mif dosyasını nasıl seçeceğim anlamadım?

mferdi

mferdi

Üye
    Konu Sahibi
Normal dosya yöneticisinden mif seçebilirsin ama rar yada zip icinde olmaması lazım eğer zip yada rar ise x phore olmalı

- - - Eklendi - - -

Unutmayın bak yazan her zaman orjinal öbürü edit

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tamam anladım ama Avkon seçince hata veriyor.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
missed mbm file. item cloud not be shown!

Emre

Üye
Verdiği Hatta Normal Rahat ol

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ben rahatımda hata verdikten Sonra boş ekran herhangi bir işlem yapmıyor yani hangi konuda rahat olmamı istiyorsun onu anlamadım?

Emre

Üye
Hatanın Anlamı Dosya Türü Desteklemiyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tamam ışte bende ondan bahsediyorum. Küçük mif dosyalarını açıyor ama Avkon dosyasını açmıyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum mevzu o değil! ferdi uygulama ile Avkon2 düzenleme yapıldığını söyledi o yüzden Ferdiye sormuştum ama sen önceki yorumları okumadığın için konuya fransız kaldın :)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
mferdi

mferdi

Üye
    Konu Sahibi
dostum mevzu o değil! ferdi uygulama ile Avkon2 düzenleme yapıldığını söyledi o yüzden Ferdiye sormuştum ama sen önceki yorumları okumadığın için konuya fransız kaldın :)
kardeşim bak iyi oku avkonda hata verıyor ilk açtığında mbm dosyası şimdi gelelim edit ve avkon şekil değistırmeye önce avkona gir hata dedikten sonra seçeneklerden geri de 775 falan yazar geri demeye devam et svg ler gözùkmeye başlıcak örnek geri geri derken 724 mesela gel arama tuşuna daha önce tek olarak kullandığin svg dosyasını dosyadan sece tıkla nerdeyse o svg dosyasını sec 724 de görünecek

sonra hepsini kaydet de ve cik orjinal olan avkon2 bak edit ise avkon2 mif gerısi sana kalmış kardeşım ben burdayım malum çalısıyorum anca cevap veriyorum

Üst Alt