Microsoft'tan Mesajlaşma+ Uygulaması Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Microsoft'tan Mesajlaşma+ Uygulaması Mağaza'da
Mesajlaşma+, Kişiler bölümündeki kişilerinizle sohbet etmenin hızlı bir yoludur. Yazışmalarınıza resimler ve videolar ekleyebilir, ayrıca kişileri ve diğer dosyaları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mesajlaşma+, istediğiniz her şeyi hızlıca paylaşmanızı kolaylaştıran OneDrive'a bağlıdır.

Bu sürümdeki yenilikler:
- Metin ve sohbet mesajları için tek gelen kutusu
-Mesajlaşma+'yı varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak seçme
- Gelişmiş yerli İS entegrasyonu

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Uygulama yüklenemiyor.

dakamon

dakamon

Üye
Açıklamayı direk mağazadan alıp vermişsiniz sanırım. Hiç bir şey anlamadım. Güzel bir uygulamaysa detaylı bir açıklama yazsaydınız iyi olurdu.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Açıklamayı direk mağazadan alıp vermişsiniz sanırım. Hiç bir şey anlamadım. Güzel bir uygulamaysa detaylı bir açıklama yazsaydınız iyi olurdu.
Maalesef bende de yüklenmiyor.

dakamon

dakamon

Üye
Denim i mi bekliyorlar. Yada yeni bir prv guncellemesi mi gelecekte ondan sonra mı yuklenecek

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Denim i mi bekliyorlar. Yada yeni bir prv guncellemesi mi gelecekte ondan sonra mı yuklenecek

Denim değil. Bende Lumia denim kurulu ama ben de yükleyemiyorum. Muhtemelen Lumia denim+ Preview güncel sürüm istiyor

skynet

Üye
Bu uygulama telefonunuzda kullanılamıyor.

Emre

Üye
Bu Uygulamayı Microsoft Yapmış Olsaydı HTC 8x Gibi Modellere Yükleyebilirdik Değil mi?
Lumia Ozel Diğerleri Aynı Babadan Değil..

dakamon

dakamon

Üye
Denim değil. Bende Lumia denim kurulu ama ben de yükleyemiyorum. Muhtemelen Lumia denim+ Preview güncel sürüm istiyor
Bunu şimdi mağazaya koyduklarına göre denim yakındır denimle beraber prv nin yeni sürümü de yakındır diyebilirmiyiz?

Emre

Üye
Sanırım Denime Özel..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Yukarda bi arkadaş 920 ye yüklüyorum yazmış e 920 için hiç denim gelmedi biliyorum ben !!!

Emre

Üye
Whatsapp Gibi Bişey..

erhanercan

erhanercan

Üye
Bende merak ettim nasıl çalışıyor acaba

BelaMonte

BelaMonte

Üye
1520 yüklenmiyor. Denim e güncelledikten sonra yüklenebilir belki.

dakamon

dakamon

Üye
Foto falan gönderebilecekmişiz aynı zamanda normal mesaj da atabilecekmişiz. Acaba ios taki mesajlaşma gibi mi olacak. Sanırım onda da yerleşik mesajlaşma uygulamasından foto atılabiliyordu mms kullanmadan.

Üst Alt