Haber Microsoft SkyDrive ismini OneDrive olarak değiştireceğini abonelerine duyuruyor !

Sponsorlu Bağlantılar

mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft SkyDrive ismini OneDrive olarak değiştireceğini abonelerine duyuruyor !
An itibariyle E-Mail adresime konu ile ilgili bilgilendirme mesajı geldi :) Bilginize

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Skydrive hesabınız paylaşıma açık değil o yüzden görsel görünmüyor.

• Beğen
Tepkiler: mesutmaxi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ayrıca konusu açılmışken belirteyim Onedrive ile pc senkronizasyonu yapanlara +8GB veriliyor.

• Beğen
Tepkiler: mesutmaxi, skynet, ÖEY ve 1 kişi daha
Hagios

Hagios

Üye
Skydrive giriş sayfasında bilgi verilmiş ayrıca.

• Beğen
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca konusu açılmışken belirteyim Onedrive ile pc senkronizasyonu yapanlara +8GB veriliyor.

Lumia 925 aldım kampanya diye 20 gb vardiler. 7 de zaten standart veriyordu OneDrive :) 27.. Bide + 8 versin şimdi 35 e tamamlayalım kaba hesap :)) Müthiş

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve mesutmaxi
Hagios

Hagios

Üye
Lumia 925 aldım kampanya diye 20 gb vardiler. 7 de zaten standart veriyordu OneDrive :) 27.. Bide + 8 versin şimdi 35 e tamamlayalım kaba hesap :)) Müthiş
Yanlış bir hesap oldu sanırım.Kampanyadan faydalandım.Zaten pc senkronizasyonu yapmıştım.Bu şekilde şu an sahip olduğum alan,

25,7 GB kullanılabilir.
1,23 GB kullanılan.

• Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
  • Beğen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
resimdeki telefon neden WP telefon değil de Samsung Galaxy tipi duruyo? :dry: microsoft bile şaşırmış valla :)

• Beğen
Tepkiler: ademoz05, mesutmaxi ve mesutcinik
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
resimdeki telefon neden WP telefon değil de Samsung Galaxy tipi duruyo? :dry: microsoft bile şaşırmış valla :)
Lumia 925 bu :) Ne Androidle kıyaslanmayı sever ne Samsungla.. More than your eyes can you see

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bildiğin s3 la :D

• Beğen
csH

csH

Üye
insan oraya bi lumia koyar :D

• Beğen
kursat99

kursat99

Üye
Belki ATIV S'tir. :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve mesutmaxi
mesutvision

mesutvision

Üye
    Konu Sahibi
:D valla arkadaşlar Outlook uygulaması yerleşik hatta mail geldi biraz büyüttüm mail adresi görünmesin diye o kadar :D Lumia 925 kullanan arkadaşlar teyit edebilirler.. Ekran görüntüsü aldım açma kapama / win tuşu :D

ozakin70

ozakin70

Üye
Bana google drive yetiyor 15gb yaninda drobboxtanda bi 10 var idare ediyoruz bakalim;)

• Beğen