İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Murat Alper

Moderator
Nasıl silerim acaba bir yolu varmı

skynet

Üye
Sıfırlamadan silinmez

emz

Üye
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak Yaparsanız çok sevinirim ve size çok sevap kazandırırım
Şaka bir yana oy verirseniz sevinirim. Ya da oy kullanabilecek kişilere de söylerseniz bir şansımı denemek istedim Detaylar aşağıda @suyunsesi @Aybin.Kilic @bulutsuzgece @papakudioflu @Nextman ( geleceğin wp kullanıcısı adminimiz ) @Sensation @Mr.H @skynet

@(minoo))) (arkadaşlar minoo yazarken parantez yok ben boşa çağırmayayım diye öyle yazdım) adlı adminin başlattığı Maxicep starını arıyor diye bir yarışma var. Ona katıldım. 3 kişiye oy veriyorsunuz sırası ile.10-8-6 diye.
Bende katıldım yarışmaya arkadaşlar. Yarışmanın linkini atıyorum :
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep
Eğer oy kullanırsanız sevinirim. Bir de 10 puanı bana verirseniz çok daha sevinirim Boşa konu olmasın diye buraya yazdım. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın

Son düzenleme:
yalnız katılımcılar arasındaki listede senin isminde bi sıkıntı var benden söylemesi. zaten diğer üyelerin koyu senin isminin normal yazılmasından kıllandım ki ismine tıklayınca başka birinin sayfası geliyor

emz

Üye

Hemen kurcalayayım Şike mi var yoksam Söyleyelim düzeltsinler

emz

Üye
@minoo
Hocam tıklayınca emre diye bir üye sayfası açılıyor ve benim isim koyu yazılmamış Bir sorun var yarışma sayfasında Düzeltilirse sevinirim

Tuna_43

Üye
Windows Phone almak istiyorum önerme bileceginiz tavsiye edebileceğiniz telefonlar varmı ?

Tuna_43

Üye
Clash of clans varmı markette

Biraz beklerim dersen 640xl,yok hemen almam lazım dersen 830-930-1520 ve 735 önerebilirim.

Tuna_43

Üye
M8 wp turkiyeye gelmez mi

Tuna_43

Üye
Peki android de. Ne dersiniz

arkadaşlar 2,5 yıldır 920 kullanıyorum..galiba bataraya ömrünü doldurdu günde 3-4 defa şarj ediyorum..bataryasını değiştirmek istiyorum..bildiğiniz orjinal batarya alabileceğim bir site varmı..

dakamon

Üye
Microsftun bilekliği ile telefonun kamerasını kontrol etme
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tepkiler: BLasTeaR ve ceza87

skynet

Üye
Ayarlar/uygulamalar/office'i sıfırladığımda kullanıcı adı ikinci eklediğim eposta hesabının adı oluyor. Neden telefonun kendi eposta ismi değilde ikinci eklenenin ismi oluyor ?

Arkadaşlar bilgisayarıma rescovery tool yuklimiyorum her defasında yükleme başarısız diyor yönetici olarak denedim yine başarısız diyor sorun giderici denedim a dan z ye aynı neyapmamlazım ayrıca bir çok siteden indirdim aynısı yükleme başarısız diyor bilgi sayar ( lenovo 64 bit ) ne yapmam lazım yardım ederseniz teşekkurler

Arkadaşlar bilgisayarıma rescovery tool yuklimiyorum her defasında yükleme başarısız diyor yönetici olarak denedim yine başarısız diyor sorun giderici denedim a dan z ye aynı neyapmamlazım ayrıca bir çok siteden indirdim aynısı yükleme başarısız diyor bilgi sayar ( lenovo 64 bit ) ne yapmam lazım yardım ederseniz teşekkurler