İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haftanın hatta yılın yorumu :kop2: :kop: @papakudioflu @Mr.H @Sensation

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, emz, Bay H ve 2 diğerleri

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İşçilerin işleri sonlandırıldı, 8.1'in yayımlanması sonlandırıldı (geçici olarak), McLaren de 3D çalışmaları sonlandırıldı ... Hayırlısı olur inşallah.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
İşçilerin işleri sonlandırıldı, 8.1'in yayımlanması sonlandırıldı (geçici olarak), McLaren de 3D çalışmaları sonlandırıldı ... Hayırlısı olur inşallah.
İşçilerin işleri 1 sene sonra yalnız.

Bay H

Bay H

Üye
McLaren evet sonlandırıldı ancak bu demek değil ki 3D Touch özelliği rafa kalktı. Başka bir üst seviye cihazda gelebileceği konuşulmaya başladı bile.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
McLaren evet sonlandırıldı ancak bu demek değil ki 3D Touch özelliği rafa kalktı. Başka bir üst seviye cihazda gelebileceği konuşulmaya başladı bile.

Ölme eşeğim ölme

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

ArMaGeDdOn_87

Üye
daha önce de söyledim ama yine söyleyim,3D Touch özellikli cihaz en az 2 yıl daha gelmez

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
daha önce de söyledim ama yine söyleyim,3D Touch özellikli cihaz en az 2 yıl daha gelmez

Bu söz çok büyük olmuş :)

Windows Phone halen rakiplerinden geride olabilir ama bu yıl sonundan itibaren gerek yazılım gerekse donanımsal anlamda büyük atılımlar olacağını düşünüyorum ben.
Ve düşündüğüm gibi de olursa, bir sonraki telefonum da yeni WP'li amiral gemilerden biri olacak.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
osmanmert94

osmanmert94

Üye

Windows Phone halen rakiplerinden geride olabilir ama bu yıl sonundan itibaren gerek yazılım gerekse donanımsal anlamda büyük atılımlar olacağını düşünüyorum ben.
Ve düşündüğüm gibi de olursa, bir sonraki telefonum da yeni WP'li amiral gemilerden biri olacak.
Geçen aylarda diyordukki WP8.1 ile çok iyi olacak. Noldu sorundan geçilmiyor. Yine aynı şeyi diyoruz.. Hayırlısı olsun.

ArMaGeDdOn_87

Üye

sanırım bu haberi ilk siz yapmıştınız sizden alıntı yapıp yazmıştım, aradan 3 ay geçti proje ertelendi :) 2003 den beri pc sektörü ile ilgileniyorum, eywallah kendi fikrim,ayrıca Nokia nın donanımsal olarak yeni cihazlar çıkarması için o yöneticilerinin kafasını değiştirmesi lazım ve o kolay iş 64 bit işlemciyi takar ram ı yükseltir ama asıl önemli olan batarya, tüm firmalar bu konuda çok geride, benim beklentim şu batarya konusunda büyük yenilik yapmaları yoksa donanım olarak 920 nin donanımı ile dahi işlerimi görebiliyorum,market konusunda ise Microsoft un ileriye gitmesi için uygulama yazan firmalara yatırım yapması gerekir

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende Nokianın ve Ms nin radikal değişiklikler yapması gerek

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Tepkiler: osmanmert94 ve ArMaGeDdOn_87
osmanmert94

osmanmert94

Üye
sanırım bu haberi ilk siz yapmıştınız sizden alıntı yapıp yazmıştım, aradan 3 ay geçti proje ertelendi :) 2003 den beri pc sektörü ile ilgileniyorum, eywallah kendi fikrim,ayrıca Nokia nın donanımsal olarak yeni cihazlar çıkarması için o yöneticilerinin kafasını değiştirmesi lazım ve o kolay iş 64 bit işlemciyi takar ram ı yükseltir ama asıl önemli olan batarya, tüm firmalar bu konuda çok geride, benim beklentim şu batarya konusunda büyük yenilik yapmaları yoksa donanım olarak 920 nin donanımı ile dahi işlerimi görebiliyorum,market konusunda ise Microsoft un ileriye gitmesi için uygulama yazan firmalara yatırım yapması gerekir
Bana 920'nin donanımı fazla geliyor. Annemin 620 ile rahat işimi görürüm. Benim için önemli olan kamera.Akıcılık ve sağlammlıkta tabi.

Aysti

Üye
Selamun Aleykum
Arkadaşlar uzun süredir dokunmatik telefon araştırıyordum en sonunda Lumia1520'de karar kıldım ve geçen gün satın aldım. Fakat inanır mısınız? İçine daha hattımı takmadım halen E72 kullanıyorum. Sizden ricam bu telefon hakkında bana bir miktar bilgi verin bununla yapabileceklerim nelerdir? Mutlaka olması gereken uygulamalar v.s önerilerinizi bekliyorum. Okadar para verdim kullanayım şunu.

orian

orian

Üye
kardeşim adres olarak Doğru yerdesin. Lakin istersen o uygulamara, özelliklere siteden gezinerek bak. Bi sorun olduğunda yardım konularımız da mevcut. Yine işin içinden çıkamazsan elimizden geldiğince yardımcı olalım. Elindeki telefon teknoloji canavarı. Biz buradan sana o canavarın özelliklerini saymaya kalsak saatler sürer uygulamaları saymıyorum bile 250000'i aşkın uygulama var. :) Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Saygılar :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bir sürü uygulama var tabiki şimdi hepsi şap diye sayılmaz ama istersen ben sana sosyal medya dışında kullanışlı bir çok program gösterebilirim özel mesaj kısmında konuşursak daha iyi olur gibi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Lumia system ubdater indir, güncelle telefonunu

Berkkk2375

Üye
Arkadaşlar yaptığım uygulamalar destek bekliyorum.

Müzik Kutusu

Marvel App

Galatasaray Futbol Takımı

Yorumlarınızı ve değerlendirmenizi bekliyorum. Galatasaraya takılmayın Fenerbahçe ve Beşiktaş içinde hazırlıklar sürüyor.

Uygulamaaaaa

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Elinde bir canavar var , aç ve onunla tanış :ok2:

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr ve emz
emz

emz

Üye
O canavarı uyandır ve yapabildiklerine bir bak. Sana sadece şunu söyleyebilirim, korkma sakın, o telefonun yazılımını asla bozamazsın. Rahatça kurcala. Wp android gibi ayarları kayıp çökmez. Kafana göre aklına ne gelirse kurcala. En fazla 10 dk format atarsın yedekten herşeyin geri gelir. Çok basit bir sistem ve virüs bulaşmıyor. Yani bozamazsın. Takıl kafana göre;)

Üst Alt