Microsoft Lumia 950 XL Hayırlı olsun bana :)

Sponsorlu Bağlantılar

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Lumia 950 XL Hayırlı olsun bana :)
Arkadaşlar Microsoft Lumia 950 XL telefonum elime ulaştı sorusu olan merak ettiğiniz detayları varsa sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım..

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, sfgnrl, bulutsuzgece ve 3 diğerleri

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
1.Malzeme kalitesi nasıl?
2.Sistem nasıl çalışıyor?
3.Lumia 950'den önce hangi telefonu kullanıyodun, eğer Lumia kullanıyorsan onda ki buildler ile 950de ki tam sürüm sayabileceğimiz Windows 10 nasıl çalışıyor?

Güle gule kullan :)

• Beğen
Tepkiler: venusutarit
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
1.Malzeme kalitesi nasıl?
2.Sistem nasıl çalışıyor?
3.Lumia 950'den önce hangi telefonu kullanıyodun, eğer Lumia kullanıyorsan onda ki buildler ile 950de ki tam sürüm sayabileceğimiz Windows 10 nasıl çalışıyor?

Güle gule kullan :)
Malzeme kalitesi yeterli derecede bence
daha yeni açıyorum sisteme bakacağım
önceki telim 1520 idi

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar Microsoft Lumia 950 XL telefonum elime ulaştı sorusu olan merak ettiğiniz detayları varsa sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım..
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, sorularımız tabii kiolacak müsaade edersen eğer :).
Öncelikle üzerindeki yapı nosu kaç,stabil mi,cihazı eline aldığında sağlamlık ve güven hissi veriyor mu(ben bunu 1520 de hissediyorum)birde iyiki almışım mı dedin yoksa bu kadar paraya değmez mi dedin:)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
bana kalırsa 1520nin çoook gerisinde malzeme kalitesi olarak

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Malzeme kalitesi yeterli derecede bence
daha yeni açıyorum sisteme bakacağım
önceki telim 1520 idi
Eski cihazın 1520 olmasa iyi oldu. Karşılaştırma yapabilmek için iyi bir cihaz. Yorumlarını bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, sorularımız tabii kiolacak müsaade edersen eğer :).
Öncelikle üzerindeki yapı nosu kaç,stabil mi,cihazı eline aldığında sağlamlık ve güven hissi veriyor mu(ben bunu 1520 de hissediyorum)birde iyiki almışım mı dedin yoksa bu kadar paraya değmez mi dedin:)
sürüm 1511
İS sürümü 10.0.10586.11
stabil sanırım daha yeni kullanıyorum zamanla öğreniriz
1520 kadar sağlamlık hissi vermiyor ama bu sağlam olmadığı anlamına gelmez
Eski cihazın 1520 olmasa iyi oldu. Karşılaştırma yapabilmek için iyi bir cihaz. Yorumlarını bekliyoruz.
Kamera karşılaştırmam kat kat üstün
Ekran da aynı şekilde üstün
diğer şeyler için fazla vaktim yok kullandıkça yazarım

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
sürüm 1511
İS sürümü 10.0.10586.11
stabil sanırım daha yeni kullanıyorum zamanla öğreniriz
1520 kadar sağlamlık hissi vermiyor ama bu sağlam olmadığı anlamına gelmez

Kamera karşılaştırmam kat kat üstün
Ekran da aynı şekilde üstün
diğer şeyler için fazla vaktim yok kullandıkça yazarım
Teşekkürler arkadaşım, o özelliklerde birde 1520 gibi sağlamlık hissi verseydi ismi zaten surfrace phone olurdu:)

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBeyaz60

Ali_KRKY

Üye
Hayırlı olsun sizede bu forumda 950 ve 950 xl sahipleri olduk sanirim :) ben 950 nin kalitesinden memnunum tabi 920 kadar guven vermiyor ama abarti sekilde de degil. Wp olarak bikac kucuk sorun var ama gun icinde beni magdur edecek hicbi sorunla karsilasmadim.

• Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Allah sabır versin :ehe

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43, braayn ve bmw_m6
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun sizede bu forumda 950 ve 950 xl sahipleri olduk sanirim :) ben 950 nin kalitesinden memnunum tabi 920 kadar guven vermiyor ama abarti sekilde de degil. Wp olarak bikac kucuk sorun var ama gun icinde beni magdur edecek hicbi sorunla karsilasmadim.
Sana da hayırlı olsun arkadaşım 950 xl kamera da bayağı iyiymiş 950 nasıl acaba.

goldmobile

goldmobile

Üye
hyırlı olsun sorum
ne için wındows phone?
ne için lumia?
bide telefonun resimlerini atarsan iyi olur hani googledeki süslü değil de doğal olsun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ooooo ilk 950 Xl kullanıcımız da oldu . Hayırlı uğurlu olsun diyelim:)

• Beğen
Tepkiler: ON9 ve venusutarit
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
İris göz tarayıcı nasıl denediniz mi ?

braayn

braayn

Üye
selam hayırlısı olsun .
L1520'nin nesi yetersiz kaldı ki gidip L950XL aldınız ?Kamera ve ekran şüphesiz iyidir .Cihazı salladığınızda takır tukur oynayan birşeyleri var mı?

Ali_KRKY

Üye
950 nin kamerası da çok super bnm çok hoşuma gitti ip6 ile karşılaştırdık ve ip6 sahibi kendisi bariz bi şekilde 950 nin daha iyi bir çekim yaptığını kabul etti.

iris tarayıcı olayına gelirsek çoğu zaman şifre girmekten daha kısa surede tarayıp ekranı açıyor. Karanlık ortamda bile iris tarayıp ekranı açıyor.

telefonu sallayınca 950 de herhangi bi ses gelmiyor

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, venusutarit ve Esendağlı
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
hyırlı olsun sorum
ne için wındows phone?
ne için lumia?
bide telefonun resimlerini atarsan iyi olur hani googledeki süslü değil de doğal olsun
yarın atarım
selam hayırlısı olsun .
L1520'nin nesi yetersiz kaldı ki gidip L950XL aldınız ?Kamera ve ekran şüphesiz iyidir .Cihazı salladığınızda takır tukur oynayan birşeyleri var mı?
1520 nin pil ömrü bitti pil değişimine uğraşmak istemedim herhangi bir takırtı ses falan yok
İris göz tarayıcı nasıl denediniz mi ?
gayet başarılı sıfır karanlıkta bile çalışıyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
yarın atarım

1520 nin pil ömrü bitti pil değişimine uğraşmak istemedim herhangi bir takırtı ses falan yok

gayet başarılı sıfır karanlıkta bile çalışıyor
Ufak bir kutu açılımı ve cihaz inceleme videosu çekme sansınız varmı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi Ara Islatalım O Zaman :eller:

• Beğen

Üst Alt