Haber Microsoft Lumia 640 ve Lumia 640 XL (Satışta)

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Biraz daha beklersek bu defa da yeni vergilere yakalanırız.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
desene zamlar kapıda

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Her konuda olduğu gibi tüketim anlamında da bilinçli olmadığımız sürece zamlar daima kapımızı çalacaktır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Alternatif satın alma sitesi :

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Alternatif satın alma sitesi :

ben bir iki gün önce dedim arkadaşlara alacaksanız burada var piyasada yoksa diye hem görmek istiyorlarmış denemek hemde renk seçeneği fazla yokmuş

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
ben bir iki gün önce dedim arkadaşlara alacaksanız burada var piyasada yoksa diye hem görmek istiyorlarmış denemek hemde renk seçeneği fazla yokmuş
Sadece siyah ve beyaz var..
Turuncu ve Mavi seçeneği şu ana göre satılan hiç bir yerde yok

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
640 XL modelin ön kamerasında 5 mp kullanılırken 640'da 0.9 mp kullanılmasına birisi şöyle bir yorum yapmış;

"dalga geçiyolar 1 megapiksele fare bile poz vermez"

:kop2:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, dakamon, sahanemir ve 1 kişi daha
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
640 ın 8 mp lik kamerası nasıl? Bi lumia 920 8.7 preview e denk midir?

Aybars1979

Aybars1979

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kimbilir_01

megge

Üye
640 ın 8 mp lik kamerası nasıl? Bi lumia 920 8.7 preview e denk midir?
925e göre kıyaslama yapabilirim,gündüz herhangi bir fark göremesiniz ama gece tabiki 925in çektiği resimler daha kaliteli

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İnadına beklemeye devam. Elimdeki çakma Note 4 ü satıp üzerine ekleyip 640 xl veya 1520 alacağım. En az 3 sene kullanacağım için acelem yok. (Büyük ekran telefon candır)

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
osmanmert94

osmanmert94

Üye
İnadına beklemeye devam. Elimdeki çakma Note 4 ü satıp üzerine ekleyip 640 xl veya 1520 alacağım. En az 3 sene kullanacağım için acelem yok. (Büyük ekran telefon candır)
Bence 1520 mantıklı olur hocam işlemci kamera falan..vs şöyle temiz 2.el bulursan güzel olur

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bence 1520 mantıklı olur hocam işlemci kamera falan..vs şöyle temiz 2.el bulursan güzel olur
başlarda lumiaların 2. eli para etmiyor diye yakınıyordu herkez şuan donanım olarak kendisinden üstün görünen cihazların 0 ile 2 el lumia 1520 ler neredeyse aynı paraya. temizlerine 1000tl den fazla para istiyorlar 1000tl altındakilerde illaki kusur var.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
sahanemir

sahanemir

Üye
Kardeşimdeki 1520 ile 930 arasında camera çekim kalitesi var belirgin bir şekilde.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
649 ve 640xl nin tasarımları güzel değil bence ben beğenmedim kamera tuşunun olmamasıda cabası

technogamer2345

Üye
630 xl lte gayet dozunda ve tam bir f/p modeldedw eline su dokturmemis cok hos bir modeli var. "__"

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Beklediğim bir fiyat bandı var. İndiği zaman alacağım. 640 Xl güncel bir cihaz olması kafa karıştırıyor. 1520 ise donanım olarak bana daha yüksek geliyor. Öncelik tabi ki 1520. Olmazsa 640 Xl olacak. 940 serilerini düşünmüyorum açıkçası.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Beklediğim bir fiyat bandı var. İndiği zaman alacağım. 640 Xl güncel bir cihaz olması kafa karıştırıyor. 1520 ise donanım olarak bana daha yüksek geliyor. Öncelik tabi ki 1520. Olmazsa 640 Xl olacak. 940 serilerini düşünmüyorum açıkçası.
aynen abi iphone yapiyolar sanki
nasıl iphone yapıyorlar iphone un hertarafı tuş iphone 6 da kenarlarında toplam 4 tane tuş var.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
649 ve 640xl nin tasarımları güzel değil bence ben beğenmedim kamera tuşunun olmamasıda cabası

kamera tuşu genelde özçekim yaparken lazım oluyor ama artık kamera uygulamalarında sesli komutla çekimler yaygınlaşıyor ve tuşa yada ekrandaki butona dokunmadan çekim yapılabiliyor. tuşa basarken elim titredi vs derdi de olmuyor. o yüzden bence kamera tuşu olmaması çok büyük bir eksik değil. normal foto çekimlerinde zaten ekran butonuna basmak daha kolay oluyor.

Üst Alt