Micro CD Hafıza Kartını Nasıl Şifrelerim?S40

Sponsorlu Bağlantılar

mistanbul

mistanbul

Üye
    Konu Sahibi
Micro CD Hafıza Kartını Nasıl Şifrelerim?S40
Arkadaşlar Hafıza Kartını Şİfrelemek İstiyorum

Seçeneklerdeki Şifre Koyma Seçeneği Başka Telefona Takılınca Geçerli...

Ayrıca Lütfen Dosya Gizleme Programlarını Yazmayın İşe Yarıyor Ama Benim istediğim şifreleme

samsunglar da var ama nokia larda yok

NOKİA 5200...

• Beğen
Tepkiler: huso6141

sadece-rock

sadece-rock

Üye
bende onu arıyorum ama galiba yok öyle bir sey sadece tuş kodunda güvenlik tuş kilidine şifre koyabiliyorsun

jatvalca

jatvalca

Üye
5200 java bir telefon ve hafıza kartına şifre koymak sadece başka telefonlara takıldığı zaman istenen bir uygulamadır.Onun için ayrıca bir program bulman gerekiyor fakat ben daha öyle bir program görmedim

Smsnq_U600

Üye

Ayrıca Lütfen Dosya Gizleme Programlarını Yazmayın İşe Yarıyor Ama Benim istediğim şifreleme

NOKİA 5200...
ben de samsung kullanıyorum ama öyle bir programı yok samsungların şifre istemesinin nedeni gizlilik ayarlarıdır.

herdprens

Üye
ya benim bildiğim seçenek diyip hafıza kartına şifre koy diyorsun. sonra da şifre koyuyorsun ama aynı telefona olmuyo farklı telefona takınca şifre istio

grckzoro16

grckzoro16

Üye
Bu soruyu bende araştırıoyurm ama yok galiba sadece tuş kilidi açarken soruyor ama bişey öğrendim biz şifre koyduğumuzda başkasında şifre soruyo o zaman babanızın veya bi arkadaşınızın telefonunda şifrenizi koyun xD sizin tel e takın beyler bayanlar alın size şifre yaw :D:D:yuru:yuru

New Life

New Life

Üye
bence arkadaş haklı

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
bncede hakLı :oke:

New Life

New Life

Üye

NOKİA 5200...

ben sorunu anladı neden olmaz biliyormusun sen hafıza kartını yeni aldığında başka teldemi biçimlendirdin eyer başka telde biçimlendiysen o yüzden olabilir bence

muammer65

Üye
beyler herkes hafıza kartını şifrelemek istio bn ise şifre kırmak istiyorum yardımcı olabilirmsnz?

Üst Alt