Tanımsız SD kart Dosya biçimi


ulnasever

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,
Android telefonuma format atarken telefon hafızası SD kart olarak kullansın dosyalar başka cihazdan açılmayak şekilde seçeneği işaretlemiştim, telefona format atmadan önce dosyaları USB ile yedeklemeye çalıştım fakat hata veriyordu hafıza kartını söküp format attım formattan sonra telefon SD kartı okumadı biçimlendir hatası verdi PCYe taktım yine aynı hatayı verdi Biçimlendir diyordu, biçimlendirmeden önce tüm recovery programlarını denedim nerdeyse bişey bulmadı hafıza kartını mecbur biçimlendiridm sonra tekrar recovery programlarında tarattım garip isimli dosya formatlarında 2 dosya kurtardı isimleri şu şekilde bi anlam ifade etmiyorlar "ºf`kúÚ6¢.°‰s", "™)9ğùëx" birisi 3GB birisi 2 GB ve içinde 2 yıllık hatıralarım var kurtarmak istiyorum bayram arefesinde yardımcı olursanız çok sevinirim çok sevap olur
(konunun yerinden tam emin değilim umarım doğru yere açmışımdır.)
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt