Metin2 Çar Efsun Dizilimi

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Kardeş oyunu bıraktım ama sana şunu söyleyeyim beni yıkacak adam yoktu o efsunlar için kaç para verenler var ama Tavsiyem oynamayın.,
ben zaten bıraktım ama
abim oyunda game masterlık yapıyordu maaşlı olarak
neyi ne olduğunu çok iyi öğrendim

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

0MG90

0MG90

Üye
Hiç oynamadım bi ara başlayacaktım üşendim yarın indiririm yarın yarın yarın derken bi bakmışım hiç oynayamadım yani nasip olmadı aynı şekilde Knight'ta oynamadım sadece NFS U2 vardı oynadığım,bu arada benim kuzen kafayı yemişti bu oyun ile,eline plastik terliği alıp güya kılıç çevirme diye birşey yapıyormuş aklı sıra bi koydum tekmeyi,bize sökmez kılıç çevirme :ehe
:D:D :kop2:

esmeran3

esmeran3

Üye
hayır yararlı değil
metin2 işlevsiz efsunlar yaz google ye arat
çıkanları oku
kitapmı yazayım

senin abin yapmış sen değil :) kardeş senin dediğin orklar hayvanlar falan filan onları bilmeyen oyunu hiç duymamıştır :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
merak edilecek birşey yokki ne öğrenebilirsin ki kardeşim sadece para yatır en iyi olmaya sen çalış.
Para yatırma en iyi olmaya çalış para yatıranları yatır o zaman en buyuk sensin :D

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
Never Back Down

Never Back Down

Üye
senin abin yapmış sen değil :) kardeş senin dediğin orklar hayvanlar falan filan onları bilmeyen oyunu hiç duymamıştır :)
hacı gülle
işlevsiz efsunları metin2 wiki sitesinde açıkladı sorunu en kısa sürede çözeceğiz diye git biraz araştır

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hacı gülle :D

Never Back Down

Never Back Down

Üye
:)
biz metin2 oynamayı daha iyi biliriz :D
siyasi vol 1

esmeran3

esmeran3

Üye
;) kardeş senin bilgilerin daha iyi tamam :)

Ben çıkıyorum arkadaşlar iyi geceler bu oyunu duymak istemiyorum daha da :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Üst Alt