Metin2 Çar Efsun Dizilimi

Sponsorlu Bağlantılar

Eateam

Eateam

Üye
    Konu Sahibi
Metin2 Çar Efsun Dizilimi
silah seçimi

1-ort(%45 üstü)yada bec %17 üstü

2-yari insanlara güçlü

3-güç veya kritik

bu efsunlarin gelmesi uzun sürebilir :d
zirh seçimi

siyah çelik +9 veya ondan dönüşen zirhlar oyunumuzda kraliyet +9 varsada olur...!

1-max hp

2-kiliç savunmasi-(karakterin elindekine göre ayarlayin örnek-oka karşi dayaniklilik)

3-şimşege karşi dayaniklilik

4-büyü hizi

5-yakin dövüş vuruşlarini yansitma şansi yada (rüzgara karşi dayaniklilik)

kalkan seçimi

şahin kalkan +9 (bu efsunlar savaşci için olduğu için şahin kalkani seçmek zorundayiz)(hangi karakter ile ws atacaksaniz onun kalkanina bu efsunlari getirmek zorundasiniz)

1-sersemlik karşisinda bağişiklik

2-çevik

3-güç

4-yari insanlara karşi güçlü

5-bedensel ataklarin bloklama şansi

kolye seçimi

çennetin gözü kolye +9

1-max hp

2-kiliç savunmasi-(karakterin elindekine göre ayarlayin örnek-oka karşi dayaniklilik)

3-kritik vuruş şansi

4-hp üretimi

5-sersemletme şansi

kask seçimi

korku maskesi +9

1-büyüye karşi dayaniklilik=(Bu efsunu Sura ve Şamanlara karşı getirin savaşcıya göre ayarlarsınız işinize yarayacak başka bi efsun getire bilirsiniz ninja içinse oka karşı dayanıklılık yada oklardan korunma şansı getirin hangisi geliyorsa artık : )

2-yari insanlara karşi güçlü

4-rüzgara karşi dayaniklilik

5-hp üretimi yada (zehirleme şansi)
bilezik seçimi

cennetin gözü bilezik +9

1-max hp

2-yari insanlara karşi güçlü

4-delice vuruş şansi

5-rüzgara karşi dayaniklilik(: Sura ve şaman içinse bu efsun yerine büyüye karşı dayanıklılık yapın :)

küpe şecimi

abonez küpe +9

1-yari insanlara karşi güçlü

3-zehre karşi koyma

Ayakkabı seçimi

anka ayakkabi +9

1-max hp

3-kritik vuruş şansi

4-sersemletme şansi

Bu efsunlari benim dediğim şekilde ayarlarsaniz ws yi kazanma şansiniz %99 gibi bir orandir...!

[TL]LOPTEK

marist

marist

Üye
Teşekkürler. :)

esmeran3

esmeran3

Üye
bu oyunu oynayın vay haline

esmeran3

esmeran3

Üye

Şu an 18 yaşındayım bıraklı 3 sene oldu yaş 11 ken başlamıştım 4 sene bağlı kaldım pskoloğa bile gittim ama arkadaşımın hazırladığı video dan sonra bıraktım iyikide bıraktım düzene girdi hayatım resmen para topluyodum oyun için ne ders ne hayat ne dünya hiç birşey düşünmüyodum bugün 1 level kasarmıyım şu paraya kılıç alırmıyım gibisinden gece hayaller kuruyodum ama artık yüzüne bile bakmıyorum :)

Never Back Down

Never Back Down

Üye
şimşege karşi dayaniklilik
rüzgara dayanıklılık efsunları
işlevsiz efsunlardır

esmeran3

esmeran3

Üye
şimşege karşi dayaniklilik
rüzgara dayanıklılık efsunları
işlevsiz efsunlardır

Kardeş oyunu bıraktım ama sana şunu söyleyeyim beni yıkacak adam yoktu o efsunlar için kaç para verenler var ama Tavsiyem oynamayın.,

marist

marist

Üye
Şu an 18 yaşındayım bıraklı 3 sene oldu yaş 11 ken başlamıştım 4 sene bağlı kaldım pskoloğa bile gittim ama arkadaşımın hazırladığı video dan sonra bıraktım iyikide bıraktım düzene girdi hayatım resmen para topluyodum oyun için ne ders ne hayat ne dünya hiç birşey düşünmüyodum bugün 1 level kasarmıyım şu paraya kılıç alırmıyım gibisinden gece hayaller kuruyodum ama artık yüzüne bile bakmıyorum :)
Anladım, geçmiş olsun. Ama sen kendine hakim olduktan sonra bunlara izin vermeyebilirsin. Ne videosuydu merak ettim.

esmeran3

esmeran3

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buyur kardeşimbu arada video her sene siliniyor bu yüzden sürekli upload ediyorum :( izlenme sayısı arttıkça video siliniyor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kendine hakim olduktan sonra çok guzel ama kendine hakim olamayanlar çok fazla ben hiç para yatrmadım bu oyuna ama yazları hiç uyumazdım bu oyun için
70lik bi çarm küfr yüzünden banlanınca soğudum oyundan arada bi pvp oynarm oda zevkine :D
zevkine wslik pvpler var onlar oynanabilir :D ama yine edit ti medit ti kendini kaptıranlar hala var :D

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Kendine hakim olduktan sonra çok guzel ama kendine hakim olamayanlar çok fazla ben hiç para yatrmadım bu oyuna ama yazları hiç uyumazdım bu oyun için
70lik bi çarm küfr yüzünden banlanınca soğudum oyundan arada bi pvp oynarm oda zevkine :D
zevkine wslik pvpler var onlar oynanabilir :D ama yine edit ti medit ti kendini kaptıranlar hala var :D

aynen kardeşim para yatırdım ama ben :( olmadı keşke onu hayrına dağıtsaydım

marist

marist

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buyur kardeşimbu arada video her sene siliniyor bu yüzden sürekli upload ediyorum :( izlenme sayısı arttıkça video siliniyor

Öncelikle video için teşekkürler. Sonuna kadar izledim. Ben bu yaşıma kadar hiçbir oyuna 1 kuruş bile vermedim :) Bence çok saçma bişey de. Kendine hakim olduktan sonra hiç bir zararı olmaz bence.

Aynen.. Benimde 55 lerde banlanmıştı 2 3 sene önce ondan sonra hiç normal metin 2 yi oynamadım sadece arada pvp oynuyordum oda zevkine. Ama neler yapardım ya sabah erkenden kalkıp gidip dolunay kılıcı düşürürdüm. Bir envanter dolunay kılıcı olmuştu :D Hala oynadığım serverde bir sürü item var ama ilgilenmiyorum bile :D Ne günlerdi ya gece gündüz bıkmadan :blink:

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
Öncelikle video için teşekkürler. Sonuna kadar izledim. Ben bu yaşıma kadar hiçbir oyuna 1 kuruş bile vermedim :) Bence çok saçma bişey de. Kendine hakim olduktan sonra hiç bir zararı olmaz bence.

Aynen.. Benimde 55 lerde banlanmıştı 2 3 sene önce ondan sonra hiç normal metin 2 yi oynamadım sadece arada pvp oynuyordum oda zevkine. Ama neler yapardım ya sabah erkenden kalkıp gidip dolunay kılıcı düşürürdüm. Bir envanter dolunay kılıcı olmuştu :D Hala oynadığım serverde bir sürü item var ama ilgilenmiyorum bile :D Ne günlerdi ya gece gündüz bıkmadan :blink:
işte bu olay bizi uykusuz yorgun sadece onu düşündüren bir oyun

marist

marist

Üye
  • Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Metin2 candır can
Hele metin35 çıkmştı ilk pvp server acayip sevinmiştik :)

Tarık Sabırman

Tarık Sabırman

Üye
Hiç oynamadım bi ara başlayacaktım üşendim yarın indiririm yarın yarın yarın derken bi bakmışım hiç oynayamadım yani nasip olmadı aynı şekilde Knight'ta oynamadım sadece NFS U2 vardı oynadığım,bu arada benim kuzen kafayı yemişti bu oyun ile,eline plastik terliği alıp güya kılıç çevirme diye birşey yapıyormuş aklı sıra bi koydum tekmeyi,bize sökmez kılıç çevirme :ehe

• Beğen
marist

marist

Üye
Hiç oynamadım bi ara başlayacaktım üşendim yarın indiririm yarın yarın yarın derken bi bakmışım hiç oynayamadım yani nasip olmadı aynı şekilde Knight'ta oynamadım sadece NFS U2 vardı oynadığım,bu arada benim kuzen kafayı yemişti bu oyun ile,eline plastik terliği alıp güya kılıç çevirme diye birşey yapıyormuş aklı sıra bi koydum tekmeyi,bize sökmez kılıç çevirme :ehe
:kop:

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
:D :D:D

esmeran3

esmeran3

Üye

Allah seni napmasın ya gül gül öldüm kardeşim sağol bu yorum için :=)

• Beğen
Tepkiler: Tarık Sabırman

Üst Alt