Eateam Bedensel Car Efsun Dizilimi (PvP)-(Zor Ama Yenme Şansı %99)

Sponsorlu Bağlantılar

Eateam

Eateam

Üye
    Konu Sahibi
Eateam Bedensel Car Efsun Dizilimi (PvP)-(Zor Ama Yenme Şansı %99)
silah seçimi

zehir kiliçi +9

1-ort(%45 üstü)

2-yari insanlara güçlü

3-güç veya kritik

bu efsunlarin gelmesi uzun sürebilir :d

zirh seçimi

siyah çelik +9 veya ondan dönüşen zirhlar oyunumuzda kraliyet +9 varsada olur...!

1-max hp

2-kiliç savunmasi-(karakterin elindekine göre ayarlayin örnek-oka karşi dayaniklilik)

3-şimşege karşi dayaniklilik

4-büyü hizi

5-yakin dövüş vuruşlarini yansitma şansi yada (rüzgara karşi dayaniklilik)

kalkan seçimi

şahin kalkan +9 (bu efsunlar savaşci için olduğu için şahin kalkani seçmek zorundayiz)(hangi karakter ile ws atacaksaniz onun kalkanina bu efsunlari getirmek zorundasiniz)

1-sersemlik karşisinda bağişiklik

2-çevik

3-güç

4-yari insanlara karşi güçlü

5-bedensel ataklarin bloklama şansi

kolye seçimi

çennetin gözü kolye +9

1-max hp

2-kiliç savunmasi-(karakterin elindekine göre ayarlayin örnek-oka karşi dayaniklilik)

3-kritik vuruş şansi

4-hp üretimi

5-sersemletme şansi

kask seçimi

korku maskesi +9

1-büyüye karşi dayaniklilik=(Bu efsunu Sura ve Şamanlara karşı getirin savaşcıya göre ayarlarsınız işinize yarayacak başka bi efsun getire bilirsiniz ninja içinse oka karşı dayanıklılık yada oklardan korunma şansı getirin hangisi geliyorsa artık : )

2-yari insanlara karşi güçlü

4-rüzgara karşi dayaniklilik

5-hp üretimi yada (zehirleme şansi)
bilezik seçimi

cennetin gözü bilezik +9

1-max hp

2-yari insanlara karşi güçlü

4-delice vuruş şansi

5-rüzgara karşi dayaniklilik(: Sura ve şaman içinse bu efsun yerine büyüye karşı dayanıklılık yapın :)

küpe şecimi

abonez küpe +9

1-yari insanlara karşi güçlü

3-zehre karşi koyma

Ayakkabı seçimi

anka ayakkabi +9

1-max hp

3-kritik vuruş şansi

4-sersemletme şansi

Bu efsunlari benim dediğim şekilde ayarlarsaniz ws yi kazanma şansiniz %99 gibi bir orandir...!

turan61_425

Üye
kardeş teke tek için olur da lonca savaşında napacak millet :) onun için de ayrı efsunlar yapılması gerekir.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bunları okuyan 14 yaş altı çocuklar oyundan soğur :D. Bilgilendirme için teşekkürler(ama uzun zaman önce bıraktım :))

hikmet366

hikmet366

Üye
bu efsunları ayarlamak çok kolay efsun botunda :) ama bunlar %99 ise yarar

Eateam

Eateam

Üye
    Konu Sahibi
Bunu okuyup kimin oyundan vazgeçip vazgeçemeyeceğini bilemem buda beni ilgilendirmez bu oyunun gerçeği bu oyunda iyi bir yere sahip olmak istiyorsan efsunlar bunlar bundan iyiside olacağını sanmıyorum 5 yıldan beri metin2 oynuyorum hep 5/5 metin2 ful efsun dedikleri itemlerle oynadım ve coğunlukla yenildim ama bu efsunlarla yenilme ihtimalin sıfır gibi birşey ful kritikli ful sersemletmeli oyunda geçen bütün efsunlar var nerdeyse bu efsunlarla uğraşmak zor olabilir ve ben bunları teke tek wsler için yazdım..!

- - - Eklendi - - -

tabi ki dostum ben sadece teke tek ws ler ve bazen gm nin oyun içersinde yaptığı ödüllü ws ler için yaptım bunları :D

kemal796

Üye
Arkadaşlar bakın aranızda uzun zamandır oynayanlarda varmış ama kimse çıkıpda demiyorki bunlsrın hepsi 5/5 olabilir ama bazı itemlerde gereksiz efsunlsr var örneğin bu savunma efsunlarından sadece oka karşı dayanıklık,oklardan korunma şansı ve büyü savunması işe yarıyor bunu bi deneyin ha sen nerden biliyosun diye soracak olursanız onıda hemen söyleyim bununla ilgili olarak oyunun yapımcısı olan GEFORCE açıklama yapıp oyundaki rüzgar-şimşek-ateş savunmalarının işlevsiz olfuğunu söylediler bunu bi deneyin yani o efsunlar yerine daha önemli olan efsunları getirin örneğin zehirleme hp üretimi gibi denedikten sonra yorumlarınızı bekliyorum

smh60

smh60

Üye
şimşek-rüzgar-ateş yaramaz

smh60

smh60

Üye
[video]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=360DFIvolJQ[/video]