MSN Messenger Messenger Discovery Live Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Messenger Discovery Live Türkçe
Messenger Discovery Live, Windows Live Messenger’a yeni ve kullanışlı özellikler kazandıran bir eklentidir.
Özellikler
Karşınızdaki kişinin lakabı ile anlık ileti gönderilme (Bunun için bir başkası ile konuşurken yazınızın önüne !imitate yazmanız yeterli), Yenilenmiş otomatik sanal konuşturma (Yazınızdan önce Windows Live Messenger sohbet penceresinde !Otoimiton yazarak otomatik olarak karşınızdaki kişinin adı ile yazı yazabilirsiniz), Türkçe dil, tema ve eklenti desteği, “Şimdi yazıyor” tarzı yazıları gizleyebilme, Daha özgün lakap tanımlıyıcılarını Windows Live Messenger üzerinde gösterebilme, Karşıdaki kullanıcının her hareketini pencere veya uyarı şeklinde gösterebilme (Kullanıcı pencereyi kapattı, kullanıcı konuşma açtı gibi), Karşıdan gönderilen titreşim, kart, simge gibi ek araçları engelleyebilme, “Flood” dediğimiz hızlı yazılan yazıları da engelleyebilme desteği, Otomatik yanıt desteği, Ek web kamerası seçenekleri, Windows Live Messenger resimlerini tek tuş ile alabilme, Windows Live Messenger hata düzeltme desteği etkinleştirmesi, İstenen kullanıcıya çevrimdışı görülebilme ve faydalı birçok ek ayar ve özellik, “Contact Manager” özelliği ile listenizdeki kişilerin kullandığı Messenger sürümünü, kişisel iletisini, MessengerDiscovery Live kullanıp kullanmadığını, son mesajını kimden aldığını, en son ne zaman çevrimiçi olduğunu öğrenebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: ahmethan046

bica

bica

Üye
savol

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:oke:

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bir program herkeze tavsiye ediyorum şahsen bende kullanıyorum.:oke:

spawnn

spawnn

Üye
Emeğine Sağlık Kardeşim

emy.japon

emy.japon

Üye
paylasım için saol

5558

Üye
paylaşım için teşekkürler.

affedilmeyen

Üye
tşk güzel bi program we ben msnd e 80 defa titreşim gönderme programı arıyorum yardımcı olurmusnuz..!

mat-rock_58

mat-rock_58

Üye
yaww ei hoşta bunları nası yapacağmızı sölesen daha süper olurdu bi !imitateyi sölemişin.. ama yinede eline sağlık

Feel It

Feel It

Üye
Hiç tavsiye etmem arkadaşlar 9.0 sürümünde çok sorunlarla karşılaşırsınız. Silmek zorunda kalırsınız..

adana_kral_01

Üye
indir linkinde virüs iletisi aldım dostum :(:(:(

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Bende Sonradan Farkına vardım programda gizli bi virüs varmış :(

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Evet virüslü...