GBWhatsApp v6.30 Türkçe (Base 2.18.46)

Sponsorlu Bağlantılar

musleysa

musleysa

Üye
Bundan sonra yayınlarlar büyük ihtimal
Ben durumu izah ettim onlara
Şimdi gbwhatsapp kullandığımızda ve orjinal WhatsApp'a geçecek olursak medyayı klasör üzerinden geri alamıyoruz
Ben bunu söyledim sonra yayınladılar bu sürümü

Yowhatsapp'ın bundan farklı avantaj özellikleri var mı ?
Hiç kullanmadım onu ben
görsel olarak yowhatsapp stabilite olarak gb deniliyor,kısaca anlatmak gerekirse

• Beğen
Tepkiler: burnaz__

Mamicuk

Mamicuk

Üye
En iyisi burdaki konu öldü de. Biz çeviri yapacaz hiç onla bunla uğraşmıcaz (şimdiye kadarki burdaki çevirisi olanlar yanlış anlamasın) Hata veriyor Apkeditör bende denedim illa bi yerde sorun çıkıyor en iyisi pc ama bunlar nasıl yapıyor bilmiyorum @Jokerr33

• Beğen
Tepkiler: musleysa
maximumüye

maximumüye

Üye
son surumu kurdum her girdigimde ekran cikiyir yok siteye girin diye kapanmiyor mu o

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Çıkıyor dedik bizde ama anlatamadık madem yazılımcısın kaldır şu splash (o çıkan ekran) ekranı. En iyisi bi şekilde öğrenim pc de kendin toparlıcan
son surumu kurdum her girdigimde ekran cikiyir yok siteye girin diye kapanmiyor mu o

vedat1966

vedat1966

Üye
Komple kaldırıp yeniden kurdum. Ekran şimdilik çıkmıyor.

• Beğen
Tepkiler: musleysa
maximumüye

maximumüye

Üye
nacizane [emoji4] değişiklik isteyen kullansın

mesaj gönderme ve alma sesleri de değiştirdim
bunu indirdim ama biri cevrim ici olunca bildigin zil.sesi caliyor hocam. susmuyoda illa kapamak lazim whatsapi

musleysa

musleysa

Üye
.....

Son düzenleme:
ByJoker33

ByJoker33

Üye
Splash sorunu düzeltilip sitelerindeki linkler güncellendi
Link:

• Beğen
Tepkiler: burnaz__, musleysa ve maximumüye
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Ben diyorum var denedim yok diyor yinede ilgilendilen sağ olsunlar. bide benim şu konum paylaşmayı bi düzeltemedim Omar'a mail atıyom nasıl bi gmail kullanıyorsa gitmiyor..

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33
kolombo28

kolombo28

Üye
Üstat emeğin için teşekkürler ederim. Fakat bu uygulama 2 kopyası yokmu çift hat kullananlar için 2 watsap . Orjinal arap omarda olan var 3 kopyası na kadar mesala. ??

ByJoker33

ByJoker33

Üye
Üstat emeğin için teşekkürler ederim. Fakat bu uygulama 2 kopyası yokmu çift hat kullananlar için 2 watsap . Orjinal arap omarda olan var 3 kopyası na kadar mesala. ??
Yazdığınızı tam anlayamadım.
İsteğinizi açıkça anlatırsanız yardımcı olayım size

kolombo28

kolombo28

Üye
İlk olarak, GBWhatsApp 3 kopyadır.

1- Resmi atıf ödeneğinin kopyası ve adı + WhatsApp.
2) İkinci sayıyı (veya resmi sistemlerin silinemediği modern cihazlardaki resmi watt'ların değiştirilmesi) ve GBWhatsApp adını etkinleştirmek için bir kopya.
GBWhatsApp3 adlı üçüncü bir numarayı çalıştırmak için bir kopya. Omar in geliştirici sitesinde. Alıntı yaptım.bundakinde reklam ve eksik çeviri var. Sizin uygulama da 1 watsap kullanıyorum ama 2 inci watsap kopya olmadığı için Omar in watsabini kullanıyorum. Sorun bu. 2watsap da apk paylaşım yapabilirsiniz mesela. ???

ByJoker33

ByJoker33

Üye
İlk olarak, GBWhatsApp 3 kopyadır.

1- Resmi atıf ödeneğinin kopyası ve adı + WhatsApp.
2) İkinci sayıyı (veya resmi sistemlerin silinemediği modern cihazlardaki resmi watt'ların değiştirilmesi) ve GBWhatsApp adını etkinleştirmek için bir kopya.
GBWhatsApp3 adlı üçüncü bir numarayı çalıştırmak için bir kopya. Omar in geliştirici sitesinde. Alıntı yaptım.bundakinde reklam ve eksik çeviri var. Sizin uygulama da 1 watsap kullanıyorum ama 2 inci watsap kopya olmadığı için Omar in watsabini kullanıyorum. Sorun bu. 2watsap da apk paylaşım yapabilirsiniz mesela. ???
Burdan indirdiğin 1. WhatsApp(Plus)
Bu link ise 2. WhatsApp(GB)
Link:

• Beğen
Tepkiler: kolombo28
Mamicuk

Mamicuk

Üye

@Jokerr33

Gbinsta v1.50

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi

@Jokerr33

Gbinsta v1.50
Müsait olduğumda bakacağım. Bu arada GBWhatsapp'a baktım telefondan çevrilince bozuluyor diye bıraktım. Yeni sürüme kaldı artık GBWhatsapp ın çevirisi.

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33 ve burnaz__
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Müsait olduğumda bakacağım. Bu arada GBWhatsapp'a baktım telefondan çevrilince bozuluyor diye bıraktım. Yeni sürüme kaldı artık GBWhatsapp ın çevirisi.

İyi olur @wrongroad özlettin kendini :alkis
Bende denedim @Jokerr33 (sağ olsun) apk editör ile ama sürekli hata çıkıyor.

• Beğen
ByJoker33

ByJoker33

Üye
WhatsApp değilde Instagram'a bi güncelleme getirseler artık
Teaser falanda yok daha piyasada
Çok yeni özellikler var

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
WhatsApp değilde Instagram'a bi güncelleme getirseler artık
Teaser falanda yok daha piyasada
Çok yeni özellikler var
Sen bunu görmedin herhalde @Jokerr33 çıktı ya v1.50 TR Yapacak adamı bekliyor..

• Beğen
musleysa

musleysa

Üye
Sen bunu görmedin herhalde @Jokerr33 çıktı ya v1.50 TR Yapacak adamı bekliyor..
ıgtv yok...bu güncellemede sürüm geri kalmış 49 bu güncelleme, orjinali 52

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33 ve burnaz__
ByJoker33

ByJoker33

Üye
Ben denedim çevirmeyi fakat yine uygulama içindeki ikonlar kayboluyor
Bide ben neden hep bahsettikten sonra paylaşılıyor bunlar amk :D

Üst Alt