Mesajlaşmasi en kolay dokunmatik tel

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caglar b

caglar b

Üye
nokia 603

larten123

larten123

Üye
sakına sakın 5800 alma çok pişman olursun dokunmatik çok kötü hem telefon yavaş. Sahibinden güzel bir c6-01 bulabilirsen al kardelim şu an ondan yazıyorum çok rahat hem de kaliteli

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Motorola Atrix iyi gibi :)

FaTiK57

FaTiK57

Üye
    Konu Sahibi
sakına sakın 5800 alma çok pişman olursun dokunmatik çok kötü hem telefon yavaş. Sahibinden güzel bir c6-01 bulabilirsen al kardelim şu an ondan yazıyorum çok rahat hem de kaliteli

onunda 5800dan farklı bi telefon değil diye biliyorum daha mı iyi ?

- - - Eklendi - - -

Motorola Atrix iyi gibi :)

tipini beğenmedim onun :D

- - - Eklendi - - -

Ben kullandım.. Uygun telefonlarına güncel yazılım sağlamıyor.

hem bataryaları hiç iyi değil şarj en büyük sorunu ve böyle bi andoıd üreticisinin daha iyi şarj sağlaması gerekir.

Kerim.

Kerim.

Üye
Tum androidlerde sarj sorunu var

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
kusura bakmayın da herkes kendi kullandığı telefonu yazmış neden:) yav 5800 güzel cihaz da el insaf o dokunmatikle mesaj mi yazılır.. Kapasitif ekranlı telefon alacaksın öncelikle.. bence enaz 4 ınc ekranlı bir telefon almalısin.. Ayrıca nokia lumia serisi cihazların klavyesi bir harika yazdığın kelimeyi geç ondan sonra yazacağın kelimeyi bile tahmin ediyor tecrübe konuşuyor burda. Ayrıca htc'nin t9 klavyesi mükemmel cihazın arayüzü de tüm Android'lerden iyi nokia alırım dersen 603ten sasma fiyat performans olarak çok iyi 2.el bulursan.. Daha da merak ettiğin birşey varsa buyur

süper nova

süper nova

Üye
dostum bir hafta bekle lumia 620 nin ikinci elleri düşmeye başlar alırsın 500 550 tl ye ama bir hafta bekleyemem dersen xperia neo v mesaj yazmada iyidir adamlar iphone un klavyesini olduğu gibi neo v ye yapıştırmışlardı. Ama tabi ki de lumia 620 daha iyidir 620 nin ikinci elini beklemeni tavsiye ederim.

Android Police

Android Police

Üye
HTC ChaCha iyidir bence hem dokunmatik tel hemde klavyeli arkadaşta var oyun konusunda herşeyde iyi tam bi asosyal telefonu :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
S2 veya Xperia S :evet: s3 veya note 2 alabilirsen onlarda daha kolay yazılıyor ama pahalılar biraz daha :evet:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
HTC ChaCha iyidir bence hem dokunmatik tel hemde klavyeli arkadaşta var oyun konusunda herşeyde iyi tam bi asosyal telefonu :ehe

adreno 200 ve 0.8 ghz işlemci ile mi oyun konusunda iyi oluyormuş.
Ne oynuyorsunuz angry birds filan mı

fk555897

fk555897

Üye
Arkasaşım hiç düşünme Direk Motorola Atrix al.

Android Police

Android Police

Üye
atrix bana çok sıcak gelmiyor o fiyata o kadar özellik mantıklı bir açıklaması yok mu aln bunun? yoksa çin malı işlemci fln mı ? :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt