Mesajlaşmasi en kolay dokunmatik tel

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FaTiK57

FaTiK57

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlaşmasi en kolay dokunmatik tel
evet artık yeni telefon alma zamanı geldi ama bi kaç kez arkadaşların dokunmatik telefonunu kullandım şuanda e52 var.dokunmatik alıcam da ben günce 200den fazla mesaj atıyorum ve telefon nerdeyse elimden düşmüyo diğer özellikleri pek kullanmam oyundur nettir falan fazla girmem anca değişik uygulamalara bakarım. aklımda sony xperia p var ama 1000 tl çok geliyo.

bana önerebileceğiniz mesajlaşması kolay 500 tlye kadar sıfır ikinci el farketmez samsung hariç telefonlar nelerdir acill :)

Samet.25

Bana göre mesaj konusunda rahat telefonlardan birisi iphone 4 4s 5 i bilmıyorum :D iphone 4 yurtdısı 500 e sahıbındende bulabılırsın samsung desen önericemce diğerleri işine yaramaz gibi nokıa serisi

Kerim.

Kerim.

Üye
3.7inch her telefonda cok rahat yazarsin.

Erken55

Erken55

Üye
5800 işini fazlasıyla görür bende kullanıyorum günde 150 civarı mesaj atıyorum.Sadece mesaj için çok para vermen gereksiz diye düşünüyorum 5800 temiz bulursan almalısın benim düşüncem.

FaTiK57

FaTiK57

Üye
    Konu Sahibi
5800 işini fazlasıyla görür bende kullanıyorum günde 150 civarı mesaj atıyorum.Sadece mesaj için çok para vermen gereksiz diye düşünüyorum 5800 temiz bulursan almalısın benim düşüncem.

bende 5800a yakın bakıyorum ama yavaş falan diyorlar ondan temkinliyim yoksa düşünmeden alırım.

Kerim.

Kerim.

Üye

Samsunga karsi gicikligin ne bilmiyorum ama onyargilarindan kurtul ilk once.ikinci el galaxy w -neo v-galaxy s-olmadi sifira (580tl)atrix tavsiyemdir

- - - Eklendi - - -

5800mı:oha:

Erken55

Erken55

Üye
1.5 yıldır kullanıyorum mesaj yazarken bir yavaşlık göremedim yazma hızını kendin ayarlayabiliyorsun ayarlarda böyle bir seçenek mevcut telefonun yavaşlaması durumunda ise ram boşaltma programları sana yardımcı olur yinede senin bileceğin birşey.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
T 20 alabilirsin

Erken55

Erken55

Üye
@ kerim336
Bu benim kendi düşüncem.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
5800 diyen var ya ağlıyacağım şimdi :(

Erken55

Erken55

Üye
ben kendi düşüncemi söyledim herkesin düşüncesi farklı olabilir ona saygı duyarım.

restmod

restmod

Üye
Bence mesajda en rahat klavyeli telefonlar

fk555897

fk555897

Üye
Motorola Atrix'in ekranı 4" yani bu telefonda rahatlıkla mesaj yazabilirsin. 5800 ı önermem 2 yıl önce kullanıyordum. Samsung u da önermem. Sana bulduğum uygun telefon bu fiyatı hepsiburada.com da 600 tl. Bu boyutta daha uygununu bulamazsın. Motorola kaliteli bir marka da

Kerim.

Kerim.

Üye
Motorola Atrix'in ekranı 4" yani bu telefonda rahatlıkla mesaj yazabilirsin. 5800 ı önermem 2 yıl önce kullanıyordum. Samsung u da önermem. Sana bulduğum uygun telefon bu fiyatı hepsiburada.com da 600 tl. Bu boyutta daha uygununu bulamazsın. Motorola kaliteli bir marka da
Samsungu niye onermiyosun soyle bakalim?

Peocawe

Peocawe

Üye
Bana göre mesaj konusunda rahat telefonlardan birisi iphone 4 4s 5 i bilmıyorum :D iphone 4 yurtdısı 500 e sahıbındende bulabılırsın samsung desen önericemce diğerleri işine yaramaz gibi nokıa serisi

yurt dısı ip4 ler 500 lira mı ? :D ip3G S ler neredeyse 600 liraya satıyorlar yurt dısı. ip4 en az 750-800liraadır.

ka_za

ka_za

Üye

yurt dısı ip4 ler 500 lira mı ? :D ip3G S ler neredeyse 600 liraya satıyorlar yurt dısı. ip4 en az 750-800liraadır.

Harbi ya bi arkadasım 600 küsüre 3gs aldı. Onunkide ayrı salaklıkda fiyatlar öyle iste :D

ka_za

ka_za

Üye
Ucuz blackberryler var mesaj icin en iyisi olur bence

FaTiK57

FaTiK57

Üye
    Konu Sahibi
Samsunga karsi gicikligin ne bilmiyorum ama onyargilarindan kurtul ilk once.ikinci el galaxy w -neo v-galaxy s-olmadi sifira (580tl)atrix tavsiyemdir

- - - Eklendi - - -

5800mı:oha:

samsungun bataryaları fos çıkıyor o yüzden istemiyormum

Kerim.

Kerim.

Üye
Ne gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt