mesaj yazarken sıkıntı çekiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
mesaj yazarken sıkıntı çekiyorum
arkadaşlar öncelikle sorunumu anlatıyım, örneğin bir mesaj yazacakken veya konu açacakken, yazı tipini kalın yapıyorum renginide değiştiriyorum. sonra yazmaya başlıyorum herhangi bişeyi yanlış yazdığımda silme tuşuna basıyorum imleç en başa kayıyor. Alıntı falan yaptığımda sıkıntı oluyor "
" falan yazıyo ben hızlı yazdığım için slime tuşunada hızlı basıyorum sonra onlar siliniyo ctrl+z yapıyorum geri geliyor bu olay her mesajda 1 kere oluyor ama sıkıntı oluyor sadece bende mi oluyor bu ? sorunu anlamayana video çekebilirim ?

Arkadaşlar yeni bir video daha çektim bu sefer sesli anlattım ve sizin önerdiğiniz forum ayarlarınıda içine kattım.

Arkadaşlar imleçin başa gelme sebebi Chrome dan kaynaklanıyormuş. Fakat forum ayarlarından varsayılan yazı tipini ayarladığımda hâlâ aktif olmuyor..
<strong><font color="#006400">[video=youtube;T4rQw85NMvo]http://www.youtube.com/watch?v=T4rQw85NMvo&amp;feature=youtu.be[/video]

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben sorununu tam olarak anlamadım. Eğer tahmin ettiğim gibiyse aşağıdaki resimlerde ne yapman gerektiğini gösterdim.

Akıncı

Akıncı

Üye
her mesajda seçmene gerek yok kontrol paneli »forum ayarlarından yapabilirsin

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
video eklendi..

Akıncı

Akıncı

Üye
başrol kahramanı ben olmuşum:ehe bende hiç böyle olmadı :hmmm

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
başrol kahramanı ben olmuşum:ehe bende hiç böyle olmadı :hmmm

nasıl yani ya :// peki birşey sorucam ben mesela mesaj yazmaya girdiğimde otomatik olarak şu anda kullandığım yazı tipini rengini vs. algılasın istiyorum bu mümkün mü ?

Akıncı

Akıncı

Üye
kontrol paneli forum ayarından en alttan seçip yazarsanız her seferinde bu rengi seçmenize gerek kalmaz

achambo

achambo

Üye
bende de öyle şimdi denedim

- - - Eklendi - - -

yazının sonunda bir daha tıkla düzeliyo

bayon

Üye
videoyu görmüyorM ama kullandığın tarayıcı ne

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Onur videonu izledim. Burda herhangi bir sorun yok bu herkeste böyle olur. Sana ilk mesajda da yazdığım gibi, işaretlediğim yerden kaynak modu görünümüne geçersen böyle bir sorun yaşamazsın. Ancak bu sefer de </> etiketlerini görürsün.

Yazı stilini, rengini, profilinden 1 kere ayarladıktan sonra yazdığın her mesaj o ayara göre şekillenir. Metin editöründe yazarken göremezsin bunu cevapla butonuna bastıktan sonra yazı renk ve stil alır.

İlla ki yazı yazarken farklı farklı yazı tipleri, farklı farklı renkler seçmek istiyorum diyorsan, önce yazmak istediğin neyse onu yaz. Yazını tamamladıktan sonra fareyle değiştirmek istediğin kelimeleri seçili yap ve isteğine göre renklendir, şekillendir.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Onur videonu izledim. Burda herhangi bir sorun yok bu herkeste böyle olur. Sana ilk mesajda da yazdığım gibi, işaretlediğim yerden kaynak modu görünümüne geçersen böyle bir sorun yaşamazsın. Ancak bu sefer de </> etiketlerini görürsün.

Yazı stilini, rengini, profilinden 1 kere ayarladıktan sonra yazdığın her mesaj o ayara göre şekillenir. Metin editöründe yazarken göremezsin bunu cevapla butonuna bastıktan sonra yazı renk ve stil alır.

İlla ki yazı yazarken farklı farklı yazı tipleri, farklı farklı renkler seçmek istiyorum diyorsan, önce yazmak istediğin neyse onu yaz. Yazını tamamladıktan sonra fareyle değiştirmek istediğin kelimeleri seçili yap ve isteğine göre renklendir, şekillendir.

yardımın için çok teşekkürler :D sorun çözülmüştür kilit!! :tşk::oke:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt