mesaj kutucuğu ve flaşh ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
mesaj kutucuğu ve flaşh ???

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
forumda mesaj baloncukları ile ilgili konular var beğendiğini indir sonra flaş atmadan önce nokia cooker programıyla core dosyasını aç resource/apps/messasing klasörüne gir messasing klasörünün için css klasörü var onun üzerine tıkla ve cookerde üst tarafta remove files yazar ona tıkla o kaybolacak yani coreden çıkarmış olacaksın bu sefer indirdiğin css klasörünü cookerin içine sürükle bırak yöntemiyle at zaten o oraya gelecek save firmwareye tıkla kayıt etmesini bekle sonra cookeri kapat RM klasörünü products klasörüne atmadan önce corenin BACKUP dosyasını silmeyi unutma sonra phoenix ile flaşla işlem tamamdır umarım anlatabilmişimdir iyi forumlar.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
forumda mesaj baloncukları ile ilgili konular var beğendiğini indir sonra flaş atmadan önce nokia cooker programıyla core dosyasını aç resource/apps/messasing klasörüne gir messasing klasörünün için css klasörü var onun üzerine tıkla ve cookerde üst tarafta remove files yazar ona tıkla o kaybolacak yani coreden çıkarmış olacaksın bu sefer indirdiğin css klasörünü cookerin içine sürükle bırak yöntemiyle at zaten o oraya gelecek save firmwareye tıkla kayıt etmesini bekle sonra cookeri kapat RM klasörünü products klasörüne atmadan önce corenin BACKUP dosyasını silmeyi unutma sonra phoenix ile flaşla işlem tamamdır umarım anlatabilmişimdir iyi forumlar.
hocam facebook yada msn e gelip yardımcı olablrmsnz :( bide mesaj baloncuğu konusunu aratıyorum ama bulamadım :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum daha yeni konu açtım windows 8 ile ilgili problemlerim var msn giremiyorum. Sen dediklerimi dikkatli bir şekilde yap olacaktır bak imzamda yazan Cfw ve Flaş Atmak İçin Gerekli Programların Güncel Sürümleri Burda!!! yazıya tıkla orda nokia cooker 2.9 var onu indir ve dediklerimi yap

http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/yardim-destek-ve-modifiye-konulari-index-690945.html
bu konudan yardım alabilirsin

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/mesaj-baloncuklari-yeni-676142.html
bu da mesaj baloncukları

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
hocam tamam flashı anladım şu mesaj baloncukları dosyasını indirdim bunu nasıl rofs2ye kopyalıcam rofs 2 klasörü nerde cookerlemi açılır o klasör ?_

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
rofs2 değil core rofs2'de çalışmıyor diye biliyorum denemedim ama ben coreye atıyorum çalışıyor.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
core klasörüne nerden ulaşacam ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bak navifirmden indirdiğin orjinal dosyaların içinde core var cooker ile açacaksın onuda.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
hocam navifirmden sadece 6-7 dosya indi masaaüstüne phohenixe rm-675 diye kalsör yapğıp attım flashlayınca hata veriyo not found diyim bir dosya ismi yazıyor ne yapabilirm?

- - - Eklendi - - -

ya allah aşkına yardım edecek kimse yokmu internet kafedeyim ve vaktim azalıyor faceden yada msnden :( getting list of files to be flashed c:/program .....RM-675/rm-675_M008.29.emmc.fspx bu dosya zaten navinin listesindede yok ne yapıcamm biri yardım etsin :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tamam işte o 6-7 dosya isimlerine baktığın zaman rofs2, rofs3, core, uda falan yazar. phoenixi açtığın zaman kabloyla pc suite modunda bağla phoenixi aç connections yazan yere tıkla usb 1 RM-675 falan yazar ona tıkla biraz bekle sonra file scan products de yine bekle phoenixin alt tarafında c7 falan diye uzun bir yazı çıkar o çıkınca flashing firmware updateye tıkladıktan sonra repurfishi tıkla sonra bekle telefona dokunma

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
uyarı alıyorum işte
RM-675/rm-675_M008.29.emmc.fspx dosyası yok die :( ama o sosya navidede yokk

ThreeDi

ThreeDi

Üye
uyarı alıyorum işte
RM-675/rm-675_M008.29.emmc.fspx dosyası yok die :( ama o sosya navidede yokk

Refurbish'e tıklamadan önce options'a gir.Daha sonra orda yukardaki listede kırmızı yazılı bir dizi var.Onu seçip delete de.Sonra refurbish yap.Bu kez almazsın hata.Diğer konundada anlattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt