Merlin 5.Sezon a Son 4 Gün :eller:

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrother

ibrother

Üye
NTV de BBC belgeselleri vardi ne guzel nerde o gunlerrr....

• Beğen
Tepkiler: minoo

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
abandonware

abandonware

Üye
merlin :kotu: :ah

esas black ops 2 ye az kaldı :naughty:

man20

man20

Üye
merlin hangi tv'de çıkıyor? hala cnbc-e'demi? ve hangi saatlerde çıkıo? ben 3,5 sezon falan izledim sora nolduysa biranda izlemeyi bıraktım :D zaten sırf arthur için izliyordum :utan arthur çok tatlı yaaa :D onu bi elime geçirsem bi daha bırakmam asla :D

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
:ah :ehe evet cnbc-e dede daha türkiyede yanınlanmaz en az 1 ayı var tahminimce :hmmm

minoo

minoo

Üye
Arthur mı ıyy :ehe

Ben hep netten izlerim yabancı diziler. Ama e2'de de cnbc-e'de de yayınlanıyordu.

abandonware

abandonware

Üye
merlin hangi tv'de çıkıyor? hala cnbc-e'demi? ve hangi saatlerde çıkıo? ben 3,5 sezon falan izledim sora nolduysa biranda izlemeyi bıraktım :D zaten sırf arthur için izliyordum :utan arthur çok tatlı yaaa :D onu bi elime geçirsem bi daha bırakmam asla :D

:d:of ya offf :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu Pazar çok fena olacak yuppi :tebessüm:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
:sirit:

minoo

minoo

Üye
Yok kız ciddiyim şaka falan yapmıyorum :D
Benim hiç bir oyuncuya, sanatçıya, bilmem neciye hayranlığım yoktur. Hiç de olmadı.
1 kişi hariç somuru:

Vin Diesel

ibrother

ibrother

Üye
Arthur mı ıyy :ehe

Ben hep netten izlerim yabancı diziler. Ama e2'de de cnbc-e'de de yayınlanıyordu.

sende hep begenmiyon dizileri merlin şu pembe yüzlü çocuk tipli adam diil mi, :d: :zuhaha: :dover:

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi

Krem'le aynı gün, aynı saat somuru:
:haha: şanssızlık ama ben sonunu söyleyim krem dizisinin. sürdüğü kremin etkisi geçince eski haline dönecek :D 1 fragmandan bunu çıkardım. türkün uzayla imtihanı 1 numaraydı :D

minoo

minoo

Üye

:haha: şanssızlık ama ben sonunu söyleyim krem dizisinin. sürdüğü kremin etkisi geçince eski haline dönecek :D 1 fragmandan bunu çıkardım. türkün uzayla imtihanı 1 numaraydı :D

Onu biliyorum zaten baştan beri izliyorum. 6 bölüm oldu daha :D

ibrother

ibrother

Üye
Yok kız ciddiyim şaka falan yapmıyorum :D
Benim hiç bir oyuncuya, sanatçıya, bilmem neciye hayranlığım yoktur. Hiç de olmadı.
1 kişi hariç somuru:

Vin Diesel

yakisikli anlayisiina bak saçi nerde bunun?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu pazar günü El Classico
Real Madrid - Barcelona

Hala Madrid :sirit:

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt