merhabalar maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

etliq

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar maxicep
merhabalar maxicep bundan yıllar önce hatta site açıldıgında ben siteye üye idim fakat baya bi zaman oldu tabi ben yendien üye oldum site görmeyeli baya bi degişmiş bir çok site baktım fakat böle cep sitesi pek görmedim tabi bazı fazlalıkları var fakat onlarda
silinirse iyi olur tabi bu site inşallah bi ömür boyu hiç kapanmaz pek güzel olmuş herkeze iyi paylaşımlar fakat birde şimdi ilk kullandıgım telefonları boşveriyom ilk telefonum n73 sonraki inşallah samsung s 3353 almayı düşünüyom bu symbian telefona program tema attım fakat bazı tuşları hatta tek ama tek şu n73 tekefonunuun sol tuşu çalışmadı nalet onun için bende hem çalışıp hem satıp o telefonu alcam şimdiden kolay gelsin rasgele

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Hoşgeldin :hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hoşgeldin...

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Hoşgeldiniz...

lgkg300

lgkg300

Üye
Hoş geldin...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hoşgeldin keyifli forumlar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Hoşgeldin kardeşim :)

esokmen

esokmen

Üye
Hoş Geldin KArdeş

CABBAR

CABBAR

Üye
Tekrar hoş geldiniz. Sanırım bi sorununuz var telefonla ilgili symbian bölümünde Cevap bulabilirsiniz :oke: iyi forumlar

KayraBey

KayraBey

Üye
Hoşgeldiniz..

Süleyman

Süleyman

Üye
Hoşgeldiniz.

lolaman

lolaman

Üye
Hoşgeldin gardaşım.

jackalmami

jackalmami

Üye
merhabalar maxicep bundan yıllar önce hatta site açıldıgında ben siteye üye idim fakat baya bi zaman oldu tabi ben yendien üye oldum site görmeyeli baya bi degişmiş bir çok site baktım fakat böle cep sitesi pek görmedim tabi bazı fazlalıkları var fakat onlarda
silinirse iyi olur tabi bu site inşallah bi ömür boyu hiç kapanmaz pek güzel olmuş herkeze iyi paylaşımlar fakat birde şimdi ilk kullandıgım telefonları boşveriyom ilk telefonum n73 sonraki inşallah samsung s 3353 almayı düşünüyom bu symbian telefona program tema attım fakat bazı tuşları hatta tek ama tek şu n73 tekefonunuun sol tuşu çalışmadı nalet onun için bende hem çalışıp hem satıp o telefonu alcam şimdiden kolay gelsin rasgele

:ehe hoş geldin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hoşgeldiniz

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hoş Geldin Kardeşim :)

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
hosgeldın

tarxhn

tarxhn

Üye
tekrar hosgeldiniz o zaman

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
tekrar hosgeldın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt