S60v5/S^3 [melon] Advanced Device Locks Pro V2.10(136) S^1/s^3 Unsigned Türkçe Maxipda

Sponsorlu Bağlantılar

hsyn73

hsyn73

Üye
kaldırın bakalım kaldırabilecek misiniz :)
Hakketen kaldırılamıyormuş... bravo doğru bilmişsin...:) kara kara düşünüyor bir yol bulmaya çalışıyorum...ne kaldırabiliyor ne de kullanabiliyorum:((

• Beğen
Tepkiler: bayfarukali

ramazanbaran

ramazanbaran

Üye
çok fena acı çekiyorum ilk kez bi program a bu kadar sevindim ama Iki gündür hiç bi etki etmiYor şifreler. Bi tek bende oldu sanıyordum ki yanılmışım çoğu kişide olmuş :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kaldırmak için uygulamanın dil ayarlarındaki engelish ten iki tane var ikisinden birinde kalkıyor diğerinde kalmıyor bunun sebebi ingilizce dil dosyasını alıp kendim içine türkçe dil dosyası gömmem uygulamanın orjinalinde olmadığı için kaldırma aşamasında böyle hata ya sebep oluyor hata demekte yanlış olur kendimce bir önemlemdi uygulamanın başkaları tarafından ele geçirilmemesi için uygulamanın tam çalışması için çalışmalarım devam ediyor yakın zamanda uygulamayı düzeltip yayınlarım azıcık sabır

ramazanbaran

ramazanbaran

Üye
kaldırmak için uygulamanın dil ayarlarındaki engelish ten iki tane var ikisinden birinde kalkıyor diğerinde kalmıyor bunun sebebi ingilizce dil dosyasını alıp kendim içine türkçe dil dosyası gömmem uygulamanın orjinalinde olmadığı için kaldırma aşamasında böyle hata ya sebep oluyor hata demekte yanlış olur kendimce bir önemlemdi uygulamanın başkaları tarafından ele geçirilmemesi için uygulamanın tam çalışması için çalışmalarım devam ediyor yakın zamanda uygulamayı düzeltip yayınlarım azıcık sabır

sabırla bu bölümde bekliyoruz kardeş Şimdiden ALLAH razı olsun çünku çok güzel program

hsyn73

hsyn73

Üye
Teşekkürler... Kardeşim kabusum olmuştu.. Nihayet kaldırdım... Sorun çıkarmayan çalışmanı sekiz gözle bekliyorum. Umarım emeklerin karşılıksız kalmıyordur...

• Beğen
Tepkiler: bayfarukali
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler... Kardeşim kabusum olmuştu.. Nihayet kaldırdım... Sorun çıkarmayan çalışmanı sekiz gözle bekliyorum. Umarım emeklerin karşılıksız kalmıyordur...

emeğimin karşılığını almıyorum tek istediğim indirenlerin beğen butonuna tıklamaları ama çok az 100 indirmede 5 beğeni bu yüzden arkadaşlar ellerindekinin değerini bilmiyor yakında bırakacağım çeviriyi kendim beğendiklerimi çevirir kullanırım kimse kimseye mecbur değil. Elbet başkaları çıkar çeviri için. Elimden geleni de yapıyorum .Çevirinin nasıl yapıldığını anlatım ve araçları sundum.

Neyse Uygulamanın kaldırma size göre sorununu bana göre önlemini düzelttim ama sanırım uygulamayı cr..ckliyen uyanıklık yapmış kırmak yernine dil dosyasında demo bölüme lisanslı yazmış uygulama demo aslında çalışmıyor sadece dosyaları korumaya alıyor uygulamaları belli bir süreden sonra korumuyor sanırım demo süresi bitene kadar. Neyse araştırmalarım devam ediyor başka verisyonunu veya ilacını bulursam paylaşırım.

danismaz61

Üye
mobil versiyon kullanıyor çoğu kullanıcı aslında bu sitenin bir eksiği mobilde beğen butonu olmadığı için beğenemiyoruz eklense eminimki bu beğeni sayısı çok daha artacaktır yaptığın işler çok güzel emeğine minnettarm şahsım adına yardımların içinde teşekkürler.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sizde moderatorlere veya site kurucularında istekte bulunun eminim ilgeleneceklerdir.

helppo

helppo

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye