S60v3/S60v5/S^3 [melon] Advanced Device Locks Pro V2.03(87) S60v3-v5-s^3 Unsigned Türkçe - Maxipda

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
belkisi o işte belle görünümü verilmiş cfw ler

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
abi bu çalısıor fakat şifreyi yanlış girdinmi şifre ekranından çıkamıorsun tele resest atana kadar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet farkkettim ve eski sürümlerde de en yeni sürümüde denedim hepsinde de var bu bir hata mı yoksa güvenlik önlemimi anlamadım yeniden başlaması reset atma hatası gibi duruyor ama şifrenin hatalı girilmesi telin başka kullanıcıya geçtiği ve telefonu daha fazla kurcalamaması için yeniden başlatıp güvenllik kodu veya pın kodu ile korunmasını sağlamış olabilirler emin değilim karar veremedim

mehmet84com

mehmet84com

Üye
teşekkür ederim
türkiyenin en büyük cep ailesi maxicep e de sonsuz teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Burak603

Burak603

Üye
otomatik başlat, otomatik kilit, uygulama koruma "evet" dedim hepsini. telefonu kapatıp açtım artık telefon açılmıyor ekran gelince donuyor. nasıl çözebiliriz sorunu ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hard format atmalısın

toprak00

toprak00

Üye
dostum öncelikle uyguluma çalışıyo ama şifre yi normal olarak yalnış girdiğinde tlf kendiliğnde kapalıyo[Melon] Advanced Device Locks Pro v2.03(87) S60v3-v5-S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA.sis

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ewet şifre hatasında reset yapıyor

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
Tamam kardeşim gene emeğine sağlık :)

sena5135

sena5135

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tüm sürümlerinde var bende anlamadım güvenlik önlemimi yoksa hata mı bana bile bile yapılmış güvenlik önemi gibi geliyor hani başkasının elinde tel geçiğinde yanlış şifre girildiğinde otomatik resetlensin ki açılırken pin ve veya güvenlik şifresi varsa onlar sorulsun ki korumaya alınsın daha kurcalanmasın tel

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

metboy38

metboy38

Üye
eline sağlık topram birde e depo ya kurulsa çok güzel olacak

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
böyle güvenlik programları genelde c kullanılır ve bunları yüklemede yani siste değiştirilebilir ama çalışmaz çünkü gerekli dosyalar kodlamada hep c ye göstertildiği için e ye almak çare olmaz uygulama bu daha fazla değişiklik yapılamıyor olurda çok uğraşmak gerekiyor 1 2 mb için değmez

• Beğen
Tepkiler: metboy38

tupac05

Üye
abi çok teşekkürler çok iyi işler yapıyosun :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

Symbianizer

Symbianizer

Üye