Haber Meizu, Nokia’nın akıllı telefon pazarı için yeni partneri olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Meizu, Nokia’nın akıllı telefon pazarı için yeni partneri olabilir
Nokia’nın akıllı telefon pazarına girmek için yardım alacağı üretici Çinli Meizu olabilir…

Cep telefonu pazarının lider ismi Nokia, geçtiğimiz sene cihazlar ve servisler bölümünü Microsoft’a satmıştı. Bir zamanlar dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi olan Nokia, akıllı telefonların yükselişi sonrasında stratejik anlamda geç kalarak, kötü finansal sonuçlara imza atmış ve küçülmeler ve işten çıkarmalar sonrası da kaçınılmaz olarak satılmıştı.

Nokia’nın Lumia akıllı telefon modelleri artık Microsoft tarafından sunulurken, geçtiğimiz sene ile birlikte Microsoft Lumia çatısı altında akıllı telefon modelleri sunulmaya başlanmıştı. Şu ana kadar Microsoft, özellikler giriş segmentinde bir çok yeni Lumia modeli sundu ve çok yakında da yeni üst seviye amiral gemisi modellerini gün yüzüne çıkartacak.

Nokia, Microsoft ile anlaşması gereği 2016 4. çeyreğe kadar herhangi bir akıllı telefon pazara sunamayacak ancak bu durumun Nokia’yı engelleyemeyeceği belirtilmekte. İddialara göre Nokia, akıllı telefon sunabilmek için bir ortak arayışı içerisinde.

Henüz Nokia’nın hangi firma ile ortaklık yapacağı konusunda bilgi bulunmazken, Çin kökenli Meizu’nun bu firma olabileceği iddia edilmekte. hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Mart ayında bazı ipuçları Meizu’dan gelirken, Meizu MX Supreme adı ile bir cihazın duyurulabileceği yönünde bilgiler gelirken, şu ana kadar duyurulmayan cihaz için “Meizu powered by Nokia” olarak işaretleri gelmişti.

Meizu, 716 rakamını Çin’de Weibo hesabı üzerinden paylaşırken, bu numara Meizu ve Nokia ortaklığı ile sunulacak olan yeni akılı telefonun 2016 Temmuz, yani bu ay içerisinde sunulacağını gösteriyor olabilir. Ancak henüz fazla bir bilgi bulunmuyor.

Meizu, Nokia’nın akıllı telefon pazarı için yeni partneri olabilir - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş, BLasTeaR ve 3onur5

3onur5

3onur5

Üye
alırız bi dal :D

Emre

Üye
ortak üretim için 2016 beklemesi gerekmiyor ;)

Bülent872

Bülent872

Üye
2'si açısından iyi olur .

0MG90

0MG90

Üye
Ben 7 Ocak 2016 anlamıştım ama Temmuz'da olabilir :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çeşitlilik iyidir bekliyoruz seni #Nokia

yeumyang

yeumyang

Moderator
piyasada cok firma var işi zor ama marka bilinirligi oldugundan başarılı olur heralde

Emre

Üye
Kral cidden geliyor :D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Meizu m2 note davetiye kutusuna Nokia eski bir cihazını koymuş :hmmm

Emre

Üye
ortaklık işareti işte

0MG90

0MG90

Üye
Resim gözükmüyor :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
Tuşlu telefon mu çıkaracaklar :D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Emre

Üye
eskileri hatırlatmak istemiştir

0MG90

0MG90

Üye
29 Temmuz mu demeye çalışıyorlar acaba

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu resimde zaten 29 Temmuzda diye açıkça yazılmış.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fiyatının çok ucuz olacağına yoranlar var bu resmi

zaten 200$ dan daha ucuz olacağı kesin. ağustosun sonuna doğru m2 note gelecek eylül gibi de mx5 ülkemize gelecek

Emre

Üye
şaşırt beni nokia

Son düzenleme:
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

meizu resmi sitesini açın bakın karşınıza ne çıkacak :bud:

Üst Alt