Mecachrome Söylentileri Yalanladı..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Motorsporları mühendislik şirketi Mecachrome, cuma günü yaptığı açıklamda Formula 1'den geri çekilecekleri haberlerini yalanladı.Geçen hafta çıkan haberde Renault bütün motor bileşenlerini kendileri sağlayacağı kararı aldığını ve Mecachrome'nin Le Mans programına odaklanacağından bahsedildi.

Fakat cuma günü Mecachrome'den yapılan açıklamada Fransız firma Formula 1'de yeralmanın 'şirketin anahtar aktivitelerinden birisi' olduğunu açıkladı. Bununla birlikte Renault ile olan ortaklık devam edecek.

" İki şirket arasındaki anlaşma devam edecek. Renault için yüksek performans bileşenlerinin gelişimi konusunda aktif bir şekilde işbirliğini yürüteceğiz."
 

Benzer Konular

Cevap
6
Görüntüleme
778
bulutsuzgece
YENİÇeri1362
Cevap
3
Görüntüleme
3K
Türe
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
939
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt