MCleaner v2.11 Türkçe S60v3/S60v5 Unsigned (Mükemmel program) MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

redo99

redo99

Üye
:tşk:

muhsinsa

Üye
eyvallah

hıdırs

Üye

Gelişmiş Arama Yöneticisi Programı
programın sayamayacağım kadar çok özelliği var
Aramayla ilgili aklınıza ne gelirse var.
istemediğiniz çağrı ve mesajları engelleme, Meşgule düşürme, Karşı tarafı sesli veya yazılı karşılama mesajları ile karşılama, sms veya kaydettiğiniz kendi sesinizle cevaplama, Hertürlü arama ve sms bilgilerini kaydedip saklama ve bunları şifreleyebilme
Daha sayamadığım birçok özelliği var.
Kısaca söylemek gerekirse bu alandaki en kaliteli ve en kapsamlı program diyebiliriz.

Dünya sitelerinde bu sürümün (2.11) ingilizcesi bile yok henüz, Sadece çincesi var Farkımızla Türkçesini Güle Güle Kulanın Arkadaşlar:)

Test: S60v3-S60v5
Nokia E71- N73 - N95 - 5800
Öncelikle çok çok teşekkürler. emeğinize sağlık:evet:

Ben hala symbian kullnıyorum ve bu programın hala çalışmasıda çok güzel:)

programı kurdum çalışıyor. Sms e ayarladım ama karalisteye alınmayan numaralarıda engelliyor:)

Birde en önemlisi sms atan kişi gönderildi olarak görüyor. Bunun engellenmesinin mümkünü yokmu. Başka bir topiktede yazmışsınız sevgili Yunus Emre kardeşim. Tüm programlar aynıdır demişsiniz.
Mcleaner v1.4.1 arama v sms engelleme programi | Sayfa 5
bu sayfada.

İnsanın gereksiz sms almaması güzel ama gönderen kişi smslerim gidiyor der ve devam eder sms göndermeye.

Bizde cevap vermeyince ayıp olur. Çünkü söyleyemeyizki ben sizi engelledim diyemeyiz.

Son günlerde çok bıktım smslerden tüm firmalardan ve operatör firmalardan vesair. Programdaki emeğe sözüm olamaz tabiki, ayrıca arama engellemeyide denedim direkt meşgule düşüyor çok güzel.

Fakat sms durumundaki karşı tarafın size sma gönderdiği onayı tamamen programın esprisini bozuyor. ek olarak bilmiyorum tüm smsleri engellem sistemi düzeltilebilirmi. denemedim henüz.

Herşey için teşekkürler ve selamlar klaylıklar dilyorum. Symbian sistemin hala yaşmasıda çok güzel bir şey.

ahmet_24

Üye
Signed olani nerden bulabirim ıngilizce de olur acil bi arkadaşa lazım

ozel_koruma

Üye
sertifika hatası veriyor

hsbhl

Üye
programı yukledım sertıfıka hatası dıye bır sey yazıyor ne yapmalıyım ,kullanamayacak mıyım?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
programı yukledım sertıfıka hatası dıye bır sey yazıyor ne yapmalıyım ,kullanamayacak mıyım?
kardeşim program unsignet eğer telefonun hacksiz ise sertifika hatası verir en iyisi telefonunu hackle ve kurtul :oke:

Artreverans

Artreverans

Üye
Teşekkürler kardeş bişey soracağım. Şimdi ben programa girdim. Kara listeye numara ekledim. Ayarlardan Engelleme modunu değiştirmek istiyorum.Kullanıcı meşgul seçmek istiyorum. Ama Lütfen çağrı yönlendirmelerini etkinleştirin güvenlik duvarıözelliği sitem yardımı diye uyarı veriyor. Ben sadece şunu yapmak istiyorum şimdi benim engellemiş olduğum numara beni aradığında ardığınız kişi şuan bir başkasıyla görüşüyor demesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

hiea11

Üye
tsk ederım.

umutunlu

umutunlu

Üye

Datron 50

Üye
İnmiyor link kırık.
Halen aynı.

Üst Alt